بسیاری از فروشگاه های آلمان در آستانه سقوط هستند

فروشگاه های GameStop آسیب دیده اکنون در دسترس هستند به اصطلاح فروش ترخیص کالا تا زمان بسته شدن. با این حال، ایمیل‌ها به پیشنهادات خاصی اشاره نمی‌کنند، بنابراین شکارچیان بالقوه باید به فروشگاه‌ها مراجعه کنند تا ایده‌ای از پیشنهادات دریافت کنند.

این که پس از تعطیلی چند شعبه در آلمان باقی خواهد ماند جای سوال است. در جریان باشید 129 مکان باقی مانده است توسط شرکت نگهداری می شود (منبع: Scrapehero). مطمئناً به نظر می رسد که GameStop تمرکز خود را به فروشگاه آنلاین تغییر می دهد تا در هزینه های کارکنان و مکان صرفه جویی کند. باید دید که آیا GameStop دوباره به شاخه سبز باز می گردد یا خیر.منبع

GameStop برای همیشه در بحران بوده است:

این واقعیت که زنجیره خرده فروشی آمریکایی GameStop عملکرد خوبی ندارد، دیگر یک راز نیست. در پایان سال، عموم مردم دوباره بینشی از ارقام سه ماهه جاری شرکت داشتند. اون موقع باید یکی می داشتی ضرر 94.7 میلیون دلاری کتاب (منبع: GameStop). و این دور از اولین باری است که GameStop در وضعیت قرمز قرار گرفته است.

ما همچنین از مجموع 4 مکان در برلین در تیم تحریریه ایمیل دریافت کرده ایم 15 مارس 2023 درهای خود را خواهند بست: Rathaus-Center Pankow، Eastgate، Linden-Center و Ring-Center تحت تأثیر قرار می گیرند.

ایمیل‌های ارسال شده به مشتریان در مکان‌های GameStop آسیب‌دیده به این شکل است (منبع تصویر: Screenshot GIGA)
به معاملات فعلی GameStop در فروشگاه آنلاین

فروش گیم استاپ به عنوان فرصتی برای شکارچیان معامله؟

قبلاً انتظار می رفت، اکنون GameStop آلمان آن را رسمی می کند: بسیاری از شعب باید تعطیل شوند. هنوز هیچ بیانیه رسمی از سوی این شرکت وجود ندارد. آیا این اقدامات ریاضتی همچنان می تواند جریان را تغییر دهد؟

GameStop فروشگاه های آلمانی بی شماری را می بندد

در گذشته اقدامات پس انداز وجود داشته است، اکنون به نظر می رسد بازار آلمان و در نتیجه شرکت تابعه GameStop Deutschland GmbH تحت تأثیر قرار گرفته است. همانطور که توسط GamesWirtschaft گزارش شده است بیش از 70 شعبه در آلمان بسته شد. بیانیه رسمی داده نشد.