سوییچ هنوز هزاران تن پول نقد برای نینتندو به ارمغان می آورد. البته ناشر ژاپنی می‌خواهد که همینطور بماند. به همین دلیل است که کنسول هیبریدی در آینده با کمی تغییر به خانه شما خواهد آمد.

سوئیچ نینتندو

بسته بندی نینتندو سوییچ باید کوچکتر باشد

نینتندو همچنان می‌خواهد با پشتکار کنسول‌های سوییچ را بفروشد. با این حال، طبق اظهارات خود، در حال حاضر تقاضای بیشتری از غول بازی های ویدیویی ژاپنی وجود دارد. به منظور مقابله با این مشکل، بسته بندی سوئیچ کوچکتر می شود. این نه تنها باعث صرفه جویی در پول نینتندو می شود، بلکه حمل و نقل بسیاری از کنسول ها را به طور همزمان آسان تر می کند (منبع: Nikkei).

در گزارش اصلی وب سایت ژاپنی Nikkei آمده است که بسته بندی بیرونی کنسول پرچمدار باید 20 درصد کاهش یابد. یک مقایسه سریع نشان می دهد که بسته بندی نوع OLED سوییچ (مشاهده در آمازون) در حال حاضر کمی کوچکتر از بسته بندی اصلی (نمایش در آمازون) است. کنسول های تولید شده در آینده احتمالاً باید حتی فشرده تر تحویل داده شوند.

در اینجا چیزی است که یک هکر در مورد Nintendo Switch متوجه شد:

سوییچ به یک نقطه عطف بزرگ نزدیک می شود

همین هفته گذشته، نینتندو مجبور شد اعتراف کند که فروش سوییچ در حال حاضر کند است. دلیل این امر در میان چیزهای دیگر باید مشکلات تحویل نیز وجود داشته باشد، که با بسته بندی کوچکتر می توان کمی کاهش داد. با وجود افزایش هزینه های تولید، مشتریان جدید نیازی به نگرانی ندارند. بنابراین سوئیچ نباید در آینده نزدیک گران شود.

نینتندو نیز دلیلی برای جشن گرفتن دارد. آ به ارقام فروش در سراسر جهان نگاه کنید نشان می دهد که سوییچ در آستانه تبدیل شدن به دومین کنسول پرفروش تمام دوران است. پلی استیشن 4 باید جای خود را برای آن رها کند. با این حال، سونی نباید خیلی غمگین باشد. با فروش بیش از 150 میلیون نسخه، پلی استیشن 2 همچنان به طور ایمن بر تاج و تخت کنسول نشسته است.