برچسب های غیرمعمول ماشین برای شما جریمه می شود!

«باید از شیشه های ایمنی که برای دید راننده مهم هستند استفاده شود شفاف، شفاف و بدون اعوجاج بودن.”

مارکو کراتزنبرگ

همچنین چراغ جلو و پلاک شما منطقاً نباید به آن بچسبید. این نه تنها ایمنی خود شما، بلکه ایمنی سایر کاربران جاده را نیز به خطر می اندازد.

(منبع: bussgeldkatalog.org)

اگر قبل از پیچیدن ماشین خود به اندازه کافی تحقیق نکرده باشید، ممکن است با مشکل مواجه شوید. اگر از قوانین جدول پیروی نکنید – بسته به آن، مجازات ها را تقسیم کرده ایم با توجه به شدت جرم حتی می توانید در فلنزبورگ امتیاز بگیرید.

توهین جریمه نقدی امتیاز در فلنزبورگ
راندن با دید محدود 10 یورو
چراغ جلو پنهان شده است
… با خطر یکی دیگر
… با خسارت
20 یورو
25 یورو
35 یورو


رانندگی با یکی وسیله نقلیه غیر مجاز
… با اختلال در ایمنی راه
25 یورو
90 یورو

1
پلاک وسیله نقلیه تحت پوشش 65 یورو

با یک برچسب بزرگتر به اصطلاح نیاز دارید مجوز عملیات عمومی (ABE). هنگام خرید می توانید آن را از سازنده یا از فروشنده تهیه کنید. اگر ABE برای خودروی شما به دلیل تبدیل و تنظیم منقضی شده است (برچسب روی شیشه عقب نیز مهم است)، درخواست ABE برای خودروی خود در اداره حمل و نقل موتوری فدرال (KBA) هزینه ای معادل 17.67 یورو برای شما هزینه خواهد داشت (منبع) : bussgeld- info.de).

جریمه ها و جریمه ها: برچسب های سپر ممکن است گران شوند

مارکو کراتزنبرگ

برچسب روی ماشین: آیا شیشه عقب باید آزاد بماند؟

لازم نیست. با این حال، شما در اینجا یک پاس رایگان ندارید. تا اندازه 0.1 متر² استیکرها تا زمانی که مستقیماً در میدان دید نباشند مجاز هستند.

GIGA توصیه می کند

مقالات جالب تر

ترجمه شده، این بدان معنی است که شیشه جلو و دو شیشه جلو در کنار راننده و سرنشین جلو باید کاملا آزاد باشد. بنابراین رنگ‌آمیزی این شیشه‌ها برای جلوگیری از محدودیت دید و تحریک در هنگام رانندگی تابو است.

برخی از برچسب ها می توانند روی ماشین مناسب واقعاً خوب به نظر برسند. با این حال، تعداد کمی از مردم می دانند که شما می توانید در اینجا کار اشتباهی انجام دهید و حتی مقررات صدور مجوز ترافیک جاده ای (StVZO) را نقض کنید. برای اینکه این اتفاق برای شما نیفتد و بتوانید از جریمه جلوگیری کنید، مهم ترین اطلاعات را برای شما خلاصه کرده ایم.

تحرک

برچسب های سپر ممنوع: مکان و انگیزه

نکته خواندن

نکته خواندن

آیا نمی خواهید اخبار دیگری در مورد فناوری، بازی ها و فرهنگ پاپ را از دست بدهید؟ تست و راهنمای فعلی ندارید؟ سپس ما را در فیس بوک یا دنبال کنید توییتر.

منبع

به صورت آنلاین، گاهی اوقات پیشنهادات بی شماری برای اهداف تنظیم وجود دارد، گاهی اوقات شرم آور، گاهی اوقات برچسب های واقعا جالب برای مجموعه چرخ های شما، که حتی هزینه زیادی هم ندارند. اما مراقب باشید! حتی اگر استیکرها هزینه زیادی برای خرید نداشته باشند، تهدید می کنند بسته به برچسب و موقعیت، گاهی جریمه های سنگین. اگر به مقررات صدور مجوز ترافیک جاده ای (StVZO) تحت بند 40، بند 1 (قانون) نگاه کنید:

اکنون، برخی از شما ممکن است فکر کنید، “یک دقیقه صبر کنید، اما برچسب های عوارض چطور؟? بالاخره اینها هم باید به شیشه جلو وصل شوند!» استیکرها، یعنی وینیت‌ها و برچسب‌های مناطق زیست‌محیطی صراحتاً از این مقررات مستثنی شده‌اند. اما حتی اینها نیز نباید مستقیماً در میدان دید راننده قرار گیرند و در نتیجه مانع آنها شوند.

اگر تعجب می‌کنید که آیا کسی می‌تواند شما را به خاطر یک برچسب به شما گزارش دهد، نگران نباشید: برای اینکه جرم واقعی باشد، باید متوجه شخص یا گروه خاصی باشد. برچسب “هر کسی که این را می خواند احمق است” اول از همه است یک نظر شخصی، که توسط ماده 5 قانون اساسی حمایت می شود (منبع: bussgeldkatalog.org).

نه تنها موقعیت، بلکه نوع برچسب نیز می تواند مشکل ساز شود. این برای هر دو صدق می کند اندازه و موضوع. اگر از نمادهای ممنوعه استفاده کنید (به درستی) مورد هدف پلیس قرار خواهید گرفت. البته، برچسب “کودک در کشتی” یکی از آنها نیست.