بروس ویلیس در این درام اکشن علمی تخیلی به گذشته سفر می کند

نکته خواندن

ویدیو را تماشا کنید و متوجه شوید که کدام فیلم‌ها ارزش دیدن را دارند با سفر در زمان سروکار دارند.

در «لوپر» چه اتفاقی می‌افتد؟

سفر در زمان موضوع فیلم ها و سریال های متعددی است. فیلم «لوپر» نیز از این قاعده مستثنی نیست. اما چیزی که این فیلم را در کنار بازیگران برتر بروس ویلیس («سخت بمیر»)، جوزف گوردون-لویت («اسنودن») و امیلی بلانت («مکانی آرام») ارزش دیدن دارد، استفاده هوشمندانه از زمان است. حلقه ها و ارتباط متقابل بین اقدامات گذشته و پیامدهای آینده آنها. و با همه اینها کارگردان، ریان جانسون موفق می شود فضایی هیجان انگیز خلق کند. بنابراین ما در GIGA می توانیم این فیلم را به شدت به شما توصیه کنیم – تماشا کنید چهارشنبه 24 می 2023 ساعت 22:45 در کابل 1 و با “لوپر” از یک فیلم علمی تخیلی موفق و هوشمندانه که سرگرمی خوبی ارائه می دهد لذت ببرید. منتقدان Rotten Tomatoes نیز از فیلم تمجید کردند و امتیاز بسیار مثبت 93 درصدی به آن دادند. در میان چیزهای دیگر، برای این واقعیت است که تقریبا هیچ حفره منطقی توسط سفر در زمان ایجاد نشده است. به فیلم های ژانر بیشتری علاقه دارید؟ همکاران ما از Kino.de بهترین فیلم های سفر در زمان را در نتفلیکس به شما نشان می دهند.

جولیان هکسسلشنایدر

آیا فیلم علمی تخیلی looper ارزش تنظیم کردن را دارد؟

بسیاری از پروژه های فیلم و سریال قبلاً در سفر در زمان تلاش خود را کرده اند. همینطور “Looper”، the امشب چهارشنبه 24 می 2023 ساعت 22:45 در کابل 1 دویدن. این فیلم علمی تخیلی درباره قاتلانی به نام لوپر است که برای از بین بردن اهداف خود در زمان به عقب سفر می کنند. در این مقاله خواهید فهمید که آیا طرح حتی عمیق تر می شود و آیا اصلاً ارزش روشن کردن را دارد یا خیر.

  • شما قبلاً تصمیم گرفته اید که می خواهید فیلم “لوپر” را ببینید اما چهارشنبه وقت ندارید؟ مشکلی نیست، می توانید فیلم را در پرایم ویدیو بخرید یا اجاره کنید. همچنین می توانید از طریق کانال Filmtastic به این فیلم و سایر فیلم های اکشن دسترسی داشته باشید. اگر اشتراک WOWTV دارید، فیلم نیز در نرخ ثابت شما در آنجا گنجانده شده است.
Assassin from the future شبیه یک طرح ظاهراً مسطح به نظر می رسد. اما آیا هنوز ارزش روشن کردن را دارد؟

برای اجتناب از مجازات در سال 2074، جرایم صرفاً در گذشته مرتکب شده اند. همچنین حذف افرادی که خاری در چشم یک سازمان جنایتکار هستند. این افراد در زمان به عقب فرستاده می شوند و توسط به اصطلاح لوپرهایی که آنها را از بین می برند در انتظار آنها هستند. جو جوان از این طریق پول خود را به دست می آورد. اما چه اتفاقی می افتد که با خود بزرگتر روبرو می شوید و به شما می گویند خود را بکشید؟

GIGA توصیه می کند

مقالات جالب تر

آیا نمی خواهید اخبار دیگری در مورد فناوری، بازی ها و فرهنگ پاپ را از دست بدهید؟ تست و راهنمای فعلی ندارید؟ سپس ما را در فیس بوک یا دنبال کنید توییتر.

منبع