اگر به دنبال یک قرارداد تلفن همراه با حجم داده سخاوتمندانه هستید، باید نگاهی به MegaSIM بیندازید. در آنجا چهار تعرفه با عملکرد بالا را با قیمت مقرون به صرفه دریافت می کنید. علاوه بر این، تمام تعرفه ها را می توان به صورت ماهانه لغو کرد که حداکثر انعطاف را به شما ارائه می دهد. ما تمام اطلاعات مهم را برای شما به صورت فشرده خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع و آسان تعرفه مناسب خود را پیدا کنید.

حجم زیاد داده با قیمت مقرون به صرفه با MegaSIM

مزیت دیگر مگاسیم: همه تعرفه ها هستند ماهانه قابل لغو و با گذشت زمان، به عنوان مثال. ب. بعد از 24 ماه، گران تر نیست. تمامی تعرفه ها هستند بدون داده های خودکار – پس از اتمام حجم داده، هیچ بسته داده دیگری برای شما رزرو نمی شود، بلکه فقط سرعت به سرعت GPRS کاهش می یابد. متأسفانه LTE در تعرفه نامحدود است محدود به 10 مگابیت بر ثانیه، که باید برای رفتار استفاده عادی کاملاً کافی باشد. اگر این سرعت برای شما خیلی کم است، می توانید از تعرفه نیز استفاده کنید 50 گیگابایت و 225 مگابایت بر ثانیه LTE با هزینه کمتر کتاب. ما در اینجا مهمترین جزئیات تعرفه را برای شما خلاصه کرده ایم.

معاملات تعرفه در MegaSIM: همه جزئیات در یک نگاه

تعرفه اسمارت نامحدود رایگان LTE سبز 20 گیگابایت LTE سبز 40 گیگابایت LTE سبز 120 گیگابایت
حجم داده نامحدود 25 گیگابایت 50 گیگابایت 140 گیگابایت
هزینه پایه در ماه 22.99 یورو 14.99 یورو 19.99 یورو 24.99 یورو
سرعت LTE تا 10 مگابیت بر ثانیه LTE تا 225 مگابیت بر ثانیه
نرخ ثابت Allnet/SMS مشمول
رومینگ اتحادیه اروپا مشمول
دوره اطلاع رسانی 1 ماه
قیمت اتصال 9.99 یورو
Volte آره
تماس WiFi آره

پیش پرداخت یا قابل پایان ماهانه – کدام بهتر است؟ اینجا را در ویدیو پیدا کنید:

مگاسیم: تعرفه ها برای چه کسانی ارزش دارد؟

تمام تعرفه های ارائه شده توسط MegaSIM با نرخ ثابت تمام شبکه و پیامک ارائه می شود. بنابراین، حجم داده های گنجانده شده و سرعت انتقال، نکات تعیین کننده برای تصمیم گیری شما هستند. از نظر ما، تعرفه با ارزش ترین است حجم داده 50 گیگابایت و یکی سرعت انتقال بالا 225 مگابیت بر ثانیه برای 19.99 یورو در ماه. با تعرفه نامحدود، سرعت انتقال به 10 مگابیت بر ثانیه محدود می شود. بنابراین، این پیشنهاد برای همه کسانی که ارزش دارد حجم داده LTE تا حد امکان ارزان است نیاز دارید و لزوماً نمی خواهید ویدیوهای HD یا 4K را در حال حرکت پخش کنید. با این حال، سرعت انتقال ارائه شده در تعرفه نامحدود باید برای گشت و گذار معمولی و استفاده از برنامه هایی مانند واتس اپ و اینستاگرام کافی باشد.

آیا نمی خواهید اخبار دیگری در مورد فناوری، بازی ها و فرهنگ پاپ را از دست بدهید؟ تست و راهنمای فعلی ندارید؟ سپس ما را در فیس بوک یا دنبال کنید توییتر.