برنده بلیط Interrail برای سال 2023

این ویدیو کمپین Interrail pass کمیسیون اتحادیه اروپا را توضیح می دهد:

نحوه دریافت بلیط قطار قطار

گالری عکس را شروع کنید(33 عکس)

آیا نمی خواهید اخبار دیگری در مورد فناوری، بازی ها و فرهنگ پاپ را از دست بدهید؟ تست و راهنمای فعلی ندارید؟ سپس ما را در فیس بوک یا دنبال کنید توییتر.منبع

شما نمی توانید بلیط Interrail را به همین سادگی برنده شوید. در عوض باید شرکت کنید 6 سوال مسابقه پاسخ دادن. اگر شرایط لازم را دارید، اکنون می توانید بلیط Interrail مانند این را برنده شوید:

  1. به وب سایت DiscoverEU می رود. می توانید برنامه آنلاین را در اینجا پیدا کنید.
  2. برای تأیید صلاحیت خود، تمام فیلدها را پر کنید. این شامل شماره شناسنامه یا پاسپورت نیز می شود.
  3. در مسابقه شرکت کنید. سوالات را تغییر دهید در مورد موضوع است اطلاعات عمومی در مورد اتحادیه اروپا.
  4. علاوه بر این شما باید انگیزه شما نشان دهید که چرا باید بلیط Interrail را تهیه کنید.
  5. آیا همه چیز را پر کرده اید؟ شما در گلدان قرعه کشی قرار می گیرید و باید صبر کرد تا مرحله درخواست به پایان برسد.

مرحله بعدی درخواست امروز 24 اسفند از ساعت 12:00 آغاز شد. می توانید تا 29 مارس ساعت 12:00 شب اقدام کنید.

همه شهروندانی که در یک کشور اراسموس زندگی می کنند واجد شرایط شرکت هستند. علاوه بر آلمان، این شامل تمام کشورهای اتحادیه اروپا و همچنین ایسلند، لیختن اشتاین، مقدونیه شمالی، نروژ، صربستان و ترکیه می شود. در مرحله بعد قرعه کشی خواهد شد در مجموع 35000 بلیط. هدف این برنامه ترویج تبادل فرهنگی است. با برنده شدن بلیط Interrail، سفیر “DiscoverEU” می شوید. این بدان معنی است که شما باید تجربیات 30 روز سفر را با دیگران به اشتراک بگذارید، به عنوان مثال از طریق حساب های رسانه های اجتماعی خود یا در تماس مستقیم با دوستان.

شما می توانید به تنهایی یا در یک گروه حداکثر پنج نفره درخواست دهید. یک آدرس ایمیل معتبر ارائه دهید تا در صورت انتخاب شدن برای بلیط Interrail بتوانید اطلاعات بیشتری دریافت کنید. در مرحله برنده فعلی بلیط ها باید برای یک دوره 30 روزه بین 15 ژوئن 2023 تا 30 سپتامبر معتبر باشند..

فرصت بعدی برای بلیط Interrail وجود دارد آن را در نیمه دوم سال 2023، احتمالا در ماه اکتبر. از زمان شروع کمپین Interrail، بیش از 200000 بلیط در حال حاضر قرعه کشی شده است.

نظرسنجی: بازسازی شده یا نو؟

هر 18 ساله اروپایی می تواند در قرعه کشی شرکت کند. سپس هر کسی که بین اواسط سال 2004 تا 2005 متولد شده است، تا 29 مارس، ساعت 12:00 بعد از ظهر فرصت دارد تا برای یکی از بلیت های ارزنده قطار با نرخ ثابت وارد گلدان قرعه کشی شود. شما می توانید در اینجا درخواست دهید.

برنده بلیط Interrail برای سال 2023: درخواست از امروز شروع می شود

37 + 2 بهترین فیلم کریسمس در نتفلیکس و شرکت.

با کارت DiscoverEU Interrail می توانید به مدت 30 روز سفر از طریق اروپا با قطار در تبلیغات فعلی، سفرهای بین 15 ژوئن 2023 و 30 سپتامبر 2024 ممکن است. شما باید مراقب اقامت و غذای خود باشید. این بلیط با یک کارت تخفیف ارائه می شود که تخفیف های زیادی برای فعالیت ها، اقامت، حمل و نقل محلی و موارد دیگر ارائه می دهد. برای درخواست بلیط Interrail شرایط زیر وجود دارد:

  • شما بین 1 ژوئیه 2004 تا 30 ژوئن 2005 متولد شده اید.
  • بنابراین شما هستند دقیقا 18 سالشه یا درست قبلش
  • شما شهروند اتحادیه اروپا هستید یا اقامت دائم و قانونی در آنجا دارید.

کمیسیون اتحادیه اروپا به طور منظم به شما این شانس را می دهد که بلیط Interrail برنده شوید. این به شما امکان می دهد بدون نیاز به خرید بلیط اضافی با قطار در سراسر اروپا سفر کنید. چگونه وارد قرعه کشی می شوید و از کجا می توانید برای بلیط Interrail اقدام کنید؟

مشاور