برنامه های اندروید در ویندوز 11: مایکروسافت واقعاً شروع به کار می کند

یک سال پس از عرضه ویندوز 11، مایکروسافت این مورد را دارد اولین آپدیت بزرگ منتشر شد. تغییراتی را در منوی استارت، دسترسی، کار متمرکز، اتصال، خلاقیت، بازی و امنیت و انعطاف پذیری بیشتر در محل کار ایجاد می کند. علاوه بر این، عملکرد برنامه اندروید به طور گسترده در حال گسترش است. مایکروسافت رسماً اعلام کرد که این عملکرد اکنون در آلمان نیز فعال شده است. با این کار به زودی به بیش از 20000 برنامه اندروید دسترسی خواهید داشت.

همچنان این مورد است که فروشگاه App Amazon به عنوان پایه عمل می کند. می توانید از آن برای دسترسی به بسیاری از برنامه ها و بازی ها استفاده کنید. اما با اعلام در دسترس بودن گسترده تر، خود این ویژگی نیز بسیار بهتر می شود. وجود دارد اکنون بیش از 20000 برنامه و بازی، که اکنون به لطف پشتیبانی سخت افزاری می توانند به عملکرد گرافیکی دو تا سه برابر دسترسی داشته باشند. در پایان، این بدان معنی است که برنامه ها و بازی ها حتی بهتر روی رایانه شخصی شما اجرا می شوند. پشتیبانی بهتر از ویدیوهای محافظت شده در برابر کپی، عملکرد بهتر از طریق صفحه نمایش لمسی، صفحه کلید و ماوس و موارد دیگر وجود دارد (منبع: مایکروسافت).

آیا نمی خواهید اخبار دیگری در مورد فناوری، بازی ها و فرهنگ پاپ را از دست بدهید؟ تست و راهنمای فعلی ندارید؟ سپس ما را در فیس بوک یا دنبال کنید توییتر.

منبع

نسخه:بتا

مایکروسافت یک سال پیش به طور رسمی ویندوز 11 را معرفی کرد و همچنین امکان اجرای برنامه های اندروید را در آنجا فراهم کرد. با این حال، تا کنون، کاربران آلمانی حذف شده اند. این اکنون پایانی دارد. علاوه بر این، عملکرد تا حد زیادی بهبود یافته است.

برنامه های اندروید در ویندوز 11 برای آلمان

به روز رسانی اصلی ویندوز 11 بلافاصله توزیع می شود. مانند همیشه با چنین به روز رسانی های بزرگ، عرضه به صورت موجی اتفاق می افتد. همین امر در مورد در دسترس بودن عملکرد برنامه Android در ویندوز 11 نیز صدق می کند. مایکروسافت یک پنجره زمانی “چند هفته” را مشخص می کند. اما واضح است که دیگر لازم نیست برای اجرای برنامه های اندروید روی رایانه شخصی ویندوز 11 خود مسیرهای انحرافی را طی کنید. این عملکرد اکنون به طور رسمی در آلمان شروع می شود و باید بسیار سریعتر کار کند.

ویندوز 11: فروشگاه برنامه آمازون برنامه های اندروید را به رایانه های شخصی می آورد

ویندوز 11: به‌روزرسانی فوراً منتشر می‌شود

زبان ها:آلمانی انگلیسی فرانسوی

این ویدیو عملکرد را به شما نشان می دهد: