بینگ به رتبه دوم در نمودار برنامه های آلمانی رسیده است و در سراسر جهان ششمین است (منبع: اپ استور). بینگ در حال حاضر بر نمودارهای بین المللی در دسته برنامه های بهره وری تسلط دارد. همچنین برای مرورگر Edge، که همچنین قرار است گسترش یابد تا عملکردهای هوش مصنوعی را نیز شامل شود، تعداد دانلودها به طور قابل توجهی بهتر از قبل از اعلام به نظر می رسد. نه بینگ و نه اج قبلاً در لیست های برتر اپل حضور نداشتند.

برنامه بینگ به نمودارهای برنامه حمله می کند (منبع تصویر: GIGA)

روبات متنی محبوب ChatGPT اکنون در Bing نیز در دسترس است. اندکی پس از اعلام شماره های دانلود را برای آیفون و آیپد شلیک کنید در فروشگاه App. طبق محاسبات تحلیلگران، این اپلیکیشن در مدت زمان بسیار کوتاهی ده برابر بیشتر از حد معمول دانلود شد.

یک شبه عجله واقعی برای دو برنامه آیفون از سوی مایکروسافت وجود داشت. قبلاً به سختی متوجه آنها شده بود، آنها در حال حاضر تقریباً در بالای نمودارهای فروشگاه App هستند. در آلمان، در حال حاضر می توان در رتبه دوم یافت. دلیل این امر اعلامیه بزرگ مایکروسافت است.

مایکروسافت

مایکروسافت: برنامه بینگ به نمودارهای برنامه حمله می کند

اگرچه کاربران این دو اپلیکیشن هنوز نمی توان به ChatGPT دسترسی پیدا کرد، ارزش دانلود را دارد. مایکروسافت قول دسترسی زودتر به ربات متنی OpenAI را برای کاربرانی که می‌توانند از طریق برنامه‌ها در لیست انتظار قرار گیرند، داده است. به گفته مایکروسافت، ادغام جدید هوش مصنوعی را می توان «در چند هفته آینده» آزمایش کرد.