برای جمعه سیاه 2022، آمازون نه تنها تعداد زیادی سخت افزار عالی، بلکه نرم افزارهای مفیدی را با قیمت های بسیار کاهش یافته ارائه می دهد. در میان چیزهای دیگر، برترین برنامه آنتی ویروس F-Secure Safe گنجانده شده است. GIGA تمام جزئیات معامله را برای شما دارد.

F-Secure Safe: برترین آنتی ویروس جمعه سیاه با تخفیف هنگفت موجود است

برای جمعه سیاه امسال، می‌توانید بسیاری از تخفیف‌های عالی را حذف کنید – از جمله، برترین نرم‌افزار آنتی ویروس F-Secure Safe (برنده آزمون Stiftung Warentest 03/2022 با نمره کلی “خوب (1.6)” در دسته برنامه های آنتی ویروس) با قیمت تنها 23.97 یورو در مجوز سالانه برای 3 دستگاه موجود است. به طور معمول 49.95 یورو برای بسته امنیتی پرداخت می شود، بنابراین شما 52 درصد پس انداز می کنید قیمت معمولی اگر در حال حاضر به دنبال یک نرم افزار آنتی ویروس پیشنهادی هستید، باید از این فرصت استفاده کنید و تخفیف سنگینی را وارد کنید. F-Secure Safe برای Windows، macOS و اندروید و iOS مناسب است. پس از خرید، کلید فعال سازی نرم افزار را به راحتی از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.

پیشنهاد F-Secure Safe در روز پرایم

F-Secure Safe: چرا برنامه آنتی ویروس توصیه می شود

با برنده آزمون Stiftung Warentest F-Secure Safe شما به خوبی در برابر خطراتی که متاسفانه در کمین اینترنت امروزی وجود دارد، آماده هستید. علاوه بر حفاظت یکپارچه در زمان واقعی در برابر ویروس ها، تروجان ها، باج افزارها و جاسوس افزارها، این برنامه به شما در برابر حملات در بانکداری آنلاین محافظت می کند و شامل محافظت از مرورگر در برابر وب سایت های مخربی است که سعی در سرقت داده های شما دارند. علاوه بر این، یک کنترل والدین در بسته آنتی ویروس ادغام شده است که از فرزندان شما در برابر محتوای نامناسب در اینترنت محافظت می کند و در صورت تمایل می تواند زمان استفاده از صفحه نمایش آنها را محدود کند. یک حالت بازی که از کاهش عملکرد هنگام اجرای بازی بر روی رایانه جلوگیری می کند، طیف وسیعی از عملکردهای F-Secure Safe را کامل می کند.

آیا نمی خواهید اخبار دیگری در مورد فناوری، بازی ها و فرهنگ پاپ را از دست بدهید؟ تست و راهنمای فعلی ندارید؟ سپس ما را در فیس بوک یا دنبال کنید توییتر.