فقط ده ثانیه کافی است، سپس دندان ها دوباره براق می شوند: این همان چیزی است که یک سازنده فرانسوی با Y-Brush که به تازگی در نسل سوم ارائه شده است، وعده داده است. اگر ده ثانیه خیلی طولانی باشد، حتی یک حالت توربوی شدید وجود دارد.

Y-Brush: بعد از ده ثانیه دندان ها را تمیز کنید؟

در نمایشگاه Consumer Electronics 2023 در لاس وگاس، نه تنها می توان افراد سنگین وزن صنعت فناوری را پیدا کرد، بلکه تولید کنندگان نسبتاً کوچکی مانند Y-Brush را نیز می توان یافت. شرکت فرانسوی از این فرصت استفاده کرده است نسل سوم مسواک برقی آن معرفی. سازنده ادعا می کند که ده ثانیه برای مسواک زدن کافی است – بدون هیچ ضرری.

مسواک برقی Y شکل خاصی دارد. به این ترتیب باید به نواحی غیرقابل دسترس فک نیز رسید. تمام دندان های فک بالا یا پایین تمیز می شوند. به گفته Y-Brush، مسواک حتی می تواند این کار را انجام دهد پلاک های بیشتری را نسبت به مدل های معمولی حذف کنید. 35000 پرز نایلونی در ده ثانیه از دندان ها مراقبت می کند. موها با زاویه 45 درجه نسبت به دندان ها قرار می گیرند. لثه ها نیز باید در هنگام تمیز کردن محافظت شوند.

همانطور که ده ثانیه به اندازه کافی سریع نیست، نسل سوم Y-Brush نیز یکی از این موارد را ارائه می دهد حالت توربو با شدت بالا بر. این حالت تمیز کردن دندان های شما را تنها در پنج ثانیه به پایان می رساند. همچنین می توان دندان ها را در 15 ثانیه با شدت کمتر مسواک زد.

می توانید اطلاعات بیشتری در مورد Y-Brush در ویدیوی سازنده مشاهده کنید:

Y-Brush، مسواک توربو

Y-Brush: مسواک توربو 129.99 یورو قیمت دارد

Y-Brush جدید می تواند برای 129.99 یورو را می توان در فروشگاه آنلاین سازنده (منبع: Y-Brush) خریداری کرد. ضمیمه دیگر 34.99 یورو هزینه دارد و سازنده توصیه می کند هر شش ماه یکبار آن را تعویض کنید. در صورت نیاز، پیوست ها را می توان به عنوان اشتراک نیز سفارش داد.