برای نروژ با “ملکه پادشاهان” در ESC

مسابقه آواز یوروویژن یک مسابقه بین المللی موسیقی است که هر ساله توسط اتحادیه پخش کننده های اروپا (EBU) برگزار می شود. کشورهای شرکت کننده از اروپا و برخی کشورهای دیگر با آهنگ هایی که خودشان ساخته و تولید کرده اند با یکدیگر رقابت می کنند. برنده توسط یک سیستم رای گیری ترکیبی از آرای مخاطبان و هیئت داوران کارشناسان مشخص می شود. محل برگزاری امسال لیورپول است. ممکن است اوکراین برنده مسابقه آواز یوروویژن 2022 شده باشد، اما به دلیل جنگ مداوم، بریتانیا پذیرفته است که به عنوان کشور میزبان شرکت کند. ما هر آنچه را که باید در مورد ESC 2023 بدانید به شما خواهیم گفت.

آیا نمی خواهید اخبار دیگری در مورد فناوری، بازی ها و فرهنگ پاپ را از دست بدهید؟ تست و راهنمای فعلی ندارید؟ سپس ما را در فیس بوک یا دنبال کنید توییتر.

منبع

نکته خواندن

اولینا والکنباخ

مسابقه آواز یوروویژن چیست؟

مسابقه آواز یوروویژن یکی از بزرگترین رویدادهای موسیقی در اروپا است و هر ساله میلیون ها بیننده را به روی پرده ها جذب می کند. هر ساله هنرمندانی از سراسر اروپا برای ارائه بهترین آهنگ سال با یکدیگر رقابت می کنند. امسال نروژ توسط خواننده الساندرا مله و آهنگ او “Queen Of Kings” نماینده خواهد بود.

راه الساندرا به ESC 2023 در لیورپول

الساندرا در سال 2002 در ساوونای ایتالیا متولد شد و تنها در سال 2021 به نروژ نقل مکان کرد. او از سال 2022 در موسسه تولید و صنایع موسیقی لیلهامر تحصیل کرده است و در همان سال در اقتباس نروژی قالب موفق جهانی “The Voice” شرکت کرد. در آنجا او وارد برنامه های زنده شد، اما سپس در دور اول ترک کرد. در آغاز سال 2023، الساندرا تصمیم گرفت در فینال ملی نروژ برای ESC، “Melodi Grand Prix” شرکت کند. در اولین نیمه نهایی، او به فینال راه یافت و پیش از اولریکه برندستورپ، که قرار بود نماینده نروژ در ESC در سال 2020 باشد، پیش از این که نمایش بدون جایگزین به دلیل وضعیت کرونا لغو شود، برنده نمایش شد. هم تماشاگران و هم هیئت داوران بین‌المللی به الساندرا و آهنگ او «Queen Of Kings» بالاترین امتیاز را اهدا کردند.

آهنگی برای پذیرش و علیه نفرت

آیا می خواهید اجرای الساندرا را قبل از ESC تماشا کنید؟ در ویدیو کمی پیش بینی می کنید.

اولین موفقیت ویروسی قبل از شروع ESC 2023

در آهنگ “ملکه پادشاهان”، الساندرا به دوجنسیتی خود می پردازد، که تنها زمانی که به نروژ نقل مکان کرد جرأت کرد با آن در معرض دید عموم قرار گیرد. با این حال، نه بستگان و نه پدرش از گرایش جنسی او اطلاعی ندارند. الساندرا امکان پذیرش و تحقق خود را در آهنگ خود توصیف می کند و بنابراین به تعداد زیادی از هنرمندانی می پیوندد که در ترانه هایی برای ESC روی همین موضوع کار کرده اند.

با الساندرا و آهنگ او “ملکه پادشاهان”، نروژ در حال حاضر یک موفقیت واقعی را قبل از شروع ESC 2023 راه اندازی کرده است. چرا؟ شما می توانید در اینجا پیدا کنید.

ارقام فعلی Spotify نشان می دهد که نروژ با تصمیم خود برای ارسال الساندرا به ESC انتخاب خوبی داشته است. از آنجایی که آهنگ “Queen Of Kings” به بیش از 30 میلیون بازدید رسیده است و بنابراین یکی از موفق ترین آهنگ های وینتاژ ESC 2023 است. این آهنگ همچنین به لطف ویدیویی از طرفداران ESC توسط Vanya که بر عملکرد دوشیزه اوکراین ویکتوریا آپاناسنکو در انتخابات Miss Universe با مشارکت ESC نروژی تاکید داشت، در TikTok ترند شد. این کلیپ اکنون بیش از 13 میلیون بار دیده شده و بیش از 1.5 میلیون لایک به دست آورده است. الساندرا همچنین می داند که چگونه از پلتفرم های رسانه های اجتماعی مانند TikTok استفاده کند و بنابراین طرفداران زیادی ایجاد کرده است. می‌توانید ویدیوی TikTok را در اینجا تماشا کنید:

الساندرا – پروفایل

  • نام: الساندرا مله
  • نام واقعی: الساندرا مله
  • تولد: 5 سپتامبر 2002
  • محل تولد: پیترا لیگوره، ایتالیا
  • سن: 20 سال
  • علامت زودیاک: باکره
  • حرفه: خواننده
  • شریک: نامعلوم
  • محل اقامت: اسلو، نروژ
  • رسانه های اجتماعی: اینستاگرام (alessandram02@)، TikTok (@alessandramusic)

برای کمک به شما در گذراندن زمان تا یوروویژن، نتفلیکس یک فیلم یوروویژن با بازی ویل فرل و ریچل مک آدامز دارد. می‌توانید تریلر و اطلاعات بیشتر درباره «مسابقه آهنگ یوروویژن: داستان حماسه آتش» را از همکاران ما در Kino.de بیابید.

GIGA توصیه می کند

سایر توصیه های رویداد