برای صرفه جویی در هزینه، گرمایش را خاموش کنید؟ این می تواند گران شود

اگر شرایط بدتر است، توصیه نمی شود که گرمایش را برای مدت طولانی تری خاموش کنید. آب لوله ها ممکن است یخ بزند، باعث گسترش آن می شود. این می تواند با ترک یا حتی ترکیدگی لوله قابل توجه باشد. در نهایت پس انداز احتمالی از جدول خارج می شود.

به گفته انجمن مرکزی بهداشت، گرمایش و تهویه مطبوع، مصرف کنندگان تنها زمانی در هزینه خود صرفه جویی می کنند که اتاق ها خنک شوند. با این حال، دفعه بعد که گرم می کنید، باید این کار را انجام دهید همچنین دیوارها را دوباره گرم کنید. این تقریباً به همان مقدار گرمایی نیاز دارد که برای گرمایش مداوم استفاده می شد (منبع: T-Online).منبع

با افزایش قیمت گاز، برق و نفت، مصرف کنندگان به دنبال راه هایی برای پایین نگه داشتن هزینه های گرمایشی تا حد ممکن هستند. صرفاً خاموش کردن کامل گرمایش برای مدت طولانی تر می تواند یک راه حل باشد. اما همه چیز به این سادگی نیست.

خاموش کردن گرمایش: آیا این کار می تواند در هزینه صرفه جویی کند؟

از این گذشته ، برق را می توان در خود بالکن تولید کرد:

گرمایش را دوباره روشن کنید: به سختی امکان صرفه جویی وجود دارد

برای بدتر شدن اوضاع، مصرف کنندگان آسیب اغلب بلافاصله متوجه نمی شود. از سوی دیگر، آسیب آب ناشی از این امر نسبتاً سریع گسترش می یابد. روشن کردن مجدد بخاری توصیه نمی شود. تعمیر آسیب نیز نباید خودتان انجام شود، بلکه باید با یک شرکت متخصص تماس بگیرید.

منطقی به نظر می رسد، اما همیشه کمک نمی کند: اگر در خانه نیستید، سیستم گرمایش به سادگی کاملاً خاموش می شود. اگر انرژی برای گرمایش استفاده نشود، هیچ هزینه ای وجود ندارد – بله این گاهی اوقات می تواند یک اشتباه باشد. وقتی دمای بیرون پایین است، اتاق‌ها سریع‌تر از آنچه می‌خواهید خنک می‌شوند. این می تواند برای دیوارها، لوله ها و حتی مبلمان مضر باشد.

همیشه سوال تعیین کننده این است که وضعیت چقدر خوب است عایق کاری ساختمان و دمای بیرون چقدر بد است اگر عایق به ویژه خوب باشد – و اگر خطر کپک زدن وجود نداشته باشد – خاموش کردن گرمایش برای مدت زمان طولانی نه تنها می تواند در مصرف انرژی صرفه جویی کند، بلکه در هزینه نیز صرفه جویی می کند. گفتگو با مشاور انرژی در اینجا می تواند آموزنده باشد.