برای ساعت‌های هوشمند اندروید: این برنامه هنوز وجود نداشت

به عنوان مثال، Wear OS در Samsung Galaxy Watch 5 (Pro) موجود است:

پادکست در Wear OS: انتخاب در حال افزایش است

مدتی است که برای اپل واچ در دسترس بوده است و اکنون نیز برای سرگرمی صاحبان ساعت‌های هوشمند اندروید در نظر گرفته شده است: توسعه‌دهندگان برنامه پادکست Pocket Casts تأیید کرده‌اند که در حال کار بر روی یک برنامه برای Wear OS هستند. حتی نسخه اول باید مستقل از گوشی هوشمند کار کند.

Pocket Casts: برنامه پادکست Wear OS در راه است

Pocket Casts مشتریان تلفن همراه خود را در اکتبر سال گذشته به صورت متن باز در دسترس قرار داد، به همین دلیل است که اکنون می توان توسعه را در هر زمانی ردیابی کرد. بنابراین می توان تایید کرد که برنامه نویسان کار بر روی یک نسخه برای Wear OS (منبع: Pocket Casts در GitHub). برنامه پادکست برای ساعت های هوشمند قبلاً در دوره Android Wear موجود بود.

فراتر از آن، تا به امروز کمی شناخته شده است. نوع Wear OS باید از نظر عملکرد باشد بر اساس برنامه اپل واچ، که مدتی است موجود است. از جمله موارد دیگر، دانلود در اینجا امکان پذیر است تا بتوانید به صورت آفلاین به پادکست ها گوش دهید.

در حال حاضر اولین نسخه برنامه ریزی شده Pocket Casts باید مستقل از گوشی هوشمند همراه کار کنید. تنها نسخه بعدی برنامه تلفن همراه باید از طریق تلفن همراه Android نیز قابل کنترل باشد.

به آرامی اما مطمئنا، توسعه دهندگان برنامه های بیشتری تصمیم می گیرند که به Wear OS گوگل فرصتی بدهند. اگرچه بازار ساعت های هوشمند به وضوح تحت سلطه اپل واچ است، اما حرکت روزافزون در سیستم عامل ساعت های هوشمند اندرویدی به چشم می خورد. یک مثال جدید است برنامه پادکست Pocket Casts آ.

این خبر خوبی است که توسعه دهندگان Pocket Casts کار روی یک برنامه Wear OS را آغاز کرده اند. در حال حاضر صاحبان ساعت های هوشمند اندرویدی دارند بزرگترین انتخاب نیستبرای پخش پادکست از طریق ساعت های خود. به هر حال، Spotify برای آن آماده است و YouTube Music نیز بر روی معرفی یک عملکرد پادکست برای ساعت‌های هوشمند کار می‌کند.منبع