برای آن باید 21 سال صبر می کردیم

خوب پس، حداقل تری ماتالاس، مجری برنامه از فصل 2 حضور داشته است و در آن زمان کار را از مایکل چابون گرفته است. اما ماتالاس اکنون اجازه دارد بیشتر مشارکت کند، فیلمنامه اپیزود اول و آخر را نوشت و همچنین برای فینال بزرگ روی صندلی کارگردانی می نشیند. یک طرفدار واقعی، همانطور که در کتاب آمده است، زیرا “پیشتازان فضا: نسل بعدی” به گفته خودش یکی از سریال های مورد علاقه اش در دوران نوجوانی بود – ما فکر می کنیم نشانه خوبی است.

آیا نمی خواهید اخبار دیگری در مورد فناوری، بازی ها و فرهنگ پاپ را از دست بدهید؟ تست و راهنمای فعلی ندارید؟ سپس ما را در فیس بوک یا دنبال کنید توییتر.

منبع

انتظار به پایان رسید، زیرا در روز جمعه 17 فوریه، شروع کرد فصل سوم و متاسفانه آخرین فصل “پیشتازان فضا: پیکارد”. این بار نه تنها در Amazon Prime Video، بلکه در Paramount+ با یک قسمت جدید هر هفته. برای توضیح: از آنجایی که قرارداد بین آمازون و پارامونت یا CBS قدیمی تر از تازه وارد است، Prime Video می تواند و البته می تواند فصل سوم را نیز نمایش دهد (مشاهده Prime Video).

پیکارد – فصل 3: اتحاد بزرگ با خدمه اینترپرایز

نکته ویژه در مورد فصل 3: برای اولین بار در 21 سال، کل وجود دارد گروه Star Trek: The Next Generation دوباره متحد شدند. قبلاً، فصل 1 و 2 فقط رفقای فردی را نشان می داد. اما اکنون همه آنها حضور دارند: لووار برتون در نقش لا فورج، مایکل دورن در نقش ورف، جاناتان فریک در نقش رایکر، گیتس مک فادن در نقش کراشر، مارینا سیرتیس در نقش تروی، برنت اسپینر در نقش اندروید لور، “برادر بد” دیتا و البته همینطور پاتریک استوارت در نقش پیکارد. این گروه آخرین بار برای آخرین حضور تئاتری تیم در سال 2002 – Star Trek: Nemesis – گرد هم آمدند. اما بازیگرانی از دو فصل قبل نیز حضور دارند، مانند جری رایان و میشل هرد.

رویای میلیون ها نفر از طرفداران Star Trek اکنون به حقیقت می پیوندد، زیرا از این پس ما اتحاد بزرگ کل خدمه کشتی ستاره ای Enterprise را تجربه خواهیم کرد. اگر می‌خواهید آنجا باشید، فقط به Amazon Prime Video یا دسترسی به Paramount+ نیاز دارید.

تریلر Star Trek: Picard: Season 3

اما آیا واقعاً آیا طرفداران باید بدون تردید هماهنگ شوند؟ سریال استریم “پیکارد” تا به حال جای خود را به جا گذاشته است پژواک مشترک. برای مثال، منتقدان Rotten Tomatoes تحت تأثیر کیفیت قرار گرفتند. فصل 1 و 2 به ترتیب توانستند 86 و 85 درصد را متقاعد کنند. تماشاگران در این مرحله آن را متفاوت دیدند و 52 یا حتی فقط 27 درصد را به شدت اعلام کردند. تصویر IMDb کمی متعادل‌تر است: در مجموع، برای سریال برای امتیاز 7.3 از 10 کافی است.

انرژی… آخرین تریلر فصل سوم پیکارد:

منتقدان حرفه ای می توانند از قبل نگاهی داشته باشند و هستند 100 درصد در روتن تومیتوز از فصل 3 متقاعد شدم ارگو: امید زیاد است و شاید در فصل سوم مشکوکان هواداران برگردند. خیلی جاها قبلا گفته شده که فصل 3 باید فصل 1 می بود. ترجمه شده: فصل 1 و 2 را باید به سرعت فراموش کرد.

Showrunner یکی از طرفداران بزرگ Star Trek است