بدهکاران می توانند منتظر تسکین باشند

تصمیم رسمی در مورد پرونده ها هنوز در انتظار است. با این حال، اگر Schufa نتواند داده های ورشکستگی را برای مدت زمان طولانی تری ذخیره کند، حداقل این رویه به زودی بی ربط خواهد شد.

آیا نمی خواهید اخبار دیگری در مورد فناوری، بازی ها و فرهنگ پاپ را از دست بدهید؟ تست و راهنمای فعلی ندارید؟ سپس ما را در فیس بوک یا دنبال کنید توییتر.

منبع شوفا اجازه می‌دهد که حقایق خودشان صحبت کنند: در جریان یک پرونده قضایی در حال انجام، آژانس اعتباری می‌گوید که 250000 مصرف کننده ورودی های مربوط به ورشکستگی شخصی را حذف کردند. برای اکثر 250000 مصرف کننده اعتبار به دلیل کوتاه شدن دوره ذخیره سازی بهبود می یابد.اوله شرودر، عضو هیئت مدیره شوفا (منبع: اشپیگل) توضیح می دهد.

به همین دلیل دیوان دادگستری اروپا (ECJ) در حال مذاکره است چه دفاتر اعتباری مانند شوفا مجاز هستند و نه. آژانس اعتباری ممکن است تصمیمی را در رویه مربوط به ذخیره سازی داده ها در Schufa با واگذاری آن پیش بینی کرده باشد.

اگر در آلمان بدهی دارید، می توانید با خیال راحت فرض کنید که شوفا از آن مطلع است. با رتبه بد Schufa، اغلب انعقاد قرارداد، تامین مالی خودرو یا پرداخت اقساط برای خریدهای بزرگتر دشوار می شود. برای 250000 آلمانی، وابستگی اکنون به پایان رسیده است، تعداد بیشتری از آلمانی‌ها به دنبال آن هستند.

شوفا

شوفا به نتیجه رسید: 250000 ورودی بدهکار ناپدید شدند

GIGA توصیه می کند

محبوب در بین خوانندگان GIGA

اما به خاطر آن افراد آسیب دیده می توانند از آسیب های قابل توجهی متحمل شوند. زیرا دادگاه های ورشکستگی فقط به مدت شش ماه اطلاعات مربوط به ورشکستگی های شخصی را منتشر می کنند. بدهکاران سابق باید بتوانند دوباره به طور عادی در زندگی اقتصادی شرکت کنند. به دلیل ذخیره سازی طولانی تر در Schufa و سایر دفاتر اعتباری، این اغلب برای مدت طولانی تری امکان پذیر نیست.

Schufa قبلاً اعلام کرده بود که دوره ذخیره سازی ورودی های ورشکستگی های خصوصی را به شدت کاهش می دهد. در آینده، ثبت‌های مربوطه باید پس از تخلیه بدهکاران از باقیمانده بدهی خود انجام شود. فقط شش ماه ذخیره می شود تبدیل شود. تا کنون، شوفا چنین اطلاعاتی را تا سه سال حفظ کرده بود.

این برنامه ها به شما کمک می کنند در زندگی روزمره صرفه جویی کنید:

امتیاز شوفا غیرقانونی است؟ تصمیم مهم در انتظار

تصمیم مهمتر هنوز باز است. چون اینجا در خطر این است که آیا شوفا می تواند مانند گذشته به کار خود ادامه دهد یا خیر. برای وکیل عمومی در ECJ Priit Pikamäe، کل روش امتیازدهی شوفا به طور بالقوه غیرقانونی است. او استدلال می کند که از آنجایی که یک ماشین به طور خودکار در مورد افراد تصمیم می گیرد، امتیاز شوفا با مقررات عمومی حفاظت از داده ها سازگار نیست.

با آزمون نمره دهی شوفا می توانید ایده ای از نحوه نمره شوفا خود بدست آورید: