بدتر از ارواح – چگونه از خود محافظت کنید

GIGA توصیه می کند

نمای کلی برنامه های دوستیابی

ماستینگ: این روشی است که شما با آن به درستی برخورد می کنید

همانند شبح‌سازی، در پشت موستینگ ناامنی یا ترس از تعهد ایستادن که باعث می شود تماس فرد به طور ناگهانی قطع شود. از سوی دیگر، بیماری هایی مانند خودشیفتگی یا دستکاری هدفمند اغلب پشت بمباران عشق هستند (منبع: Selfapy). اینها برای دنبال کردن اهداف خاصی یا برای وابسته کردن تاریخ به شما استفاده می شوند. اگر فردی که باید باید به هدف برسد، تماس قطع می شود.

اصطلاح Mosting از دو پدیده دوستیابی تشکیل شده است: شبح و بمباران عشق. در نگاه اول، این امر غیرممکن به نظر می‌رسد: شبح‌سازی توصیف می‌کند که چگونه شخصی ارتباط خود را قطع می‌کند. به نوعی فرد تبدیل به روح می شود. در مقابل، بمباران عشقی به معنای “بمباران” واقعی با عشق (هدایا، تعارف، توجه و غیره) است. این رفتار می تواند ویژگی های دستکاری به خود بگیرد.

بیشتر کردن می تواند برای قربانیان بسیار دردناک باشد. فقط نمی تواند اینطور باشد دلتنگ بیا – پس از همه، احساسات عالی وعده داده شد. بلکه می تواند منجر به ناامنی یا ترس از تعهد در قربانی شود. محافظت از خود در برابر چنین افرادی بسیار مهمتر است.

اگر تماس به طور ناگهانی قطع شد، پس خودتان را به خاطر آن سرزنش نکنید. همانطور که قبلاً در بالا نوشته شد، دلیل اغلب این است که شخصی که باید باید با ناامنی ها دست و پنجه نرم می کند. حتی اگر همیشه آسان نیست: سعی کنید به آینده نگاه کنید و متوجه شوید که شایسته آن هستید، با احترام رفتار می شود شدن.منبع در ویدیوی ما شما را با 5 ترفند دوستیابی آشنا می کنیم:

این پشت موستینگ است

با اپلیکیشن‌های دوست‌یابی، جستجوی آشنایان جدید می‌تواند بسیار آسان و راحت باشد: افراد جدیدی را از روی مبل می‌شناسید و تصمیم می‌گیرید که آیا آنها برای شما مناسب هستند یا نه. اما نه به ندرت اتفاق می افتد که یکی در کلاهبرداری های آسیب رسان دوستیابی در می افتد یکی از آنها به اصطلاح است “باید”. در زیر می توانید متوجه شوید که این موضوع چیست.

Mosting: ترکیبی خطرناک از شبح و بمباران عشقی

هنگام قرار ملاقات با کسی، گوش دادن به احساسات درونی شما همیشه آسان نیست. با این حال، اگر قرار ملاقاتتان خیلی زود به شما وعده عشق بزرگ می دهد یا هدایایی به شما می دهد، باید مشکوک باشید. به خصوص اگر الزامات خاصی با آن همراه باشد یا شما احساس می کنید دستکاری شده اید، باید رابطه را زیر سوال ببرید. صحبت کردن در مورد نگرانی ها با افراد نزدیک به شما یا حتی مواجهه با قرار خود می تواند کمک کند. این به شما فرصتی می دهد تا واکنش فرد را ببینید. اما این نیز مشروع است که خود را از فردی که باید به شما کمک نمی کند فاصله بگیرید.

در اینجا می توانید درباره برنامه های دوستیابی اطلاعات بیشتری کسب کنید:

Mosting به این معنی است که قبل از اینکه شما ناگهان چیزی از این شخص نشنیدید وانمود می کند که یک عشق بزرگ است. بنابراین، موستینگ یکی است شکل بدتر ارواح.

دوستیابی آنلاین فقط عاشقانه نیست. کلاهبرداری های زیادی در دوستیابی وجود دارد که می تواند آسیب زا باشد. Mosting یکی از آنهاست. آنچه پشت این اصطلاح است و چگونه از خود در برابر آن محافظت می کنید، در مقاله خود توضیح می دهیم.