برنامه گفتگوی سیاسی با آن ویل از سال 2007 بخشی از برنامه یکشنبه ARD بوده است. اکنون مشخص است: قرارداد با روزنامه نگار با NDR تمدید نخواهد شد. اما موضوع بیرون انداختن نیست.

ARD

آن ویل متوقف می شود: بعد از 16 سال خارج می شود

Norddeutscher Rundfunk تایید کرده است که برنامه گفتگوی سیاسی توسط آن ویل و با آن دیگر ادامه نخواهد داشت. برنامه گفتگوی پرطرفدار تا پایان سال متوقف می شود. به گزارش NDR، این خود روزنامه نگار 56 ساله است که تصمیم گرفته است قراردادش را تمدید نکند. این نمی تواند به دلیل رتبه پایین باشد، زیرا این برنامه به طور متوسط ​​بیش از 3.6 میلیون بیننده با سهم بازار 15.1 درصد دارد.

خود آن ویل می‌گوید که «همیشه از اجرای نمایش لذت می‌برد» و همچنان «بی‌پایان از اعتماد» در کار روزنامه‌نگاری‌اش سپاسگزار است. او می خواهد تا پایان برنامه “با تعهدی کمرنگ” به کار در برنامه گفتگو ادامه دهد. او یکی برای سال 2024 دارد با در نظر گرفتن پروژه های دیگر، راه اندازی مجدد کنید (منبع: NDR).

از قبل مشخص است که جانشینی در محل برنامه یکشنبه عصر وجود خواهد داشت. بر اساس اطلاعات خود، NDR و ARD در حال حاضر آنجا هستند در مصاحبه با نامزدها. با این حال، هنوز جزئیاتی ارائه نشده است.

برای ARD در حال حاضر در مورد دومین وداع بزرگ با بزرگان میانه رو در زمان کوتاه. پس از بیش از 20 سال در هارت اما منصفانه، فرانک پلاسبرگ اخیراً از سمت خود استعفا داد و نظارت بر نمایش را به لوئیس کلامروث سپرد.

در ویدیو: ارائه دهندگان استریم چه تفاوتی دارند؟

آن ویل: برنامه گفتگوی سیاسی پیشرو

برنامه Anne Will یکی از مهمترین برنامه های گفتگوی سیاسی در تلویزیون آلمان است. مجری آن را داشت اسلات مرکزی در سپتامبر 2007 توسط سلف او سابین کریستینسن تصاحب شد. قبلاً او به عنوان مجری در موضوعات روزانه ARD دیده می شد. او در سال 1999 زمانی که اولین زنی بود که نمایش ورزشی را مدیریت می کرد، محبوبیت پیدا کرد.