با تشکر از تخفیف 60 درصدی: عزیزم ترسناک نمودارهای استیم را فتح کرد

به روز رسانی های متعدد و یک جامعه وفادار دارای DbD هستند، زیرا اغلب به صورت اختصاری است. احتمالاً محبوب ترین بازی ترسناکی است که تا کنون ساخته شده است. شماره های کاربر فعال نیز گویای این موضوع هستند. طبق گزارش سایت Steam Charts، روزانه به طور متوسط ​​30000 کاربر این بازی را انجام می دهند.

اما در حال حاضر فقط می توانید بازی چند نفره را در Steam تماشا کنید فقط برای 7.99 یورو. یا حتی بهتر: شما به سادگی بازی را به صورت رایگان تست کنید.

Dead by Daylight

Dead by Daylight

شما همچنین می توانید Dead by Daylight را تا 13 مارس انجام دهید در استیم کاملا رایگان بازی کنید. اگر بعد از آن هوس بیشتری دارید، هنوز هم می توانید آن را با 7.99 یورو بخرید. فروش تا 16 اسفند ادامه دارد.

DLC جدید طرفداران Predator را ناامید می کند

هیچ بازی ترسناک دیگری مانند Dead by Daylight در استیم جا نیفتاده است. اکنون جشنواره قاتل دوباره به فروش می رسد و به سرعت در نمودارهای استیم قرار می گیرد. ما تمام اخبار مربوط به موفقیت چند نفره را خلاصه می کنیم.

Dead by Daylight

Dead by Daylight (یک بار دیگر) پرفروش است

Dead by Daylight | ابزار عذاب | تریلر رسمی

بازی هایی وجود دارند که به قدری موفق هستند که هر گیمری احساس می کند یک نسخه از آن دارد. Dead by Daylight چنین موردی است. این بازی ترسناک در حال حاضر هفت سال است که در Steam در دسترس است و در این مدت رشد کرده است به طور محکم بر روی پلت فرم Valve استقرار یافته است.

نسخه:1.5.2

و اینها فقط اعداد مربوط به نسخه PC هستند. Dead by Daylight نیز در تمامی کنسول های اصلی نمایش داده می شود.

از طرف دیگر برای دست های قدیمی ارزش ورود مجدد را دارد زیرا در 16 اسفند یک قاتل جدید در بازی ادغام شده است: تاجر جمجمه.

Behavior Interactive Inc.

زبان ها:آلمانی انگلیسی فرانسوی

رهایی:1395/06/14

خوشبختانه شما تعداد زیادی قاتل دیگر برای انتخاب دارید. در این زمینه، به ویژه در حال حاضر، ارزش نگاه کردن را دارد. جایی که بسیاری از مبتدیان بازی را امتحان می کنند.منبع

چرا اینطور است؟ قاتل به عنوان “درنده دستور داده شده در آرزو” توصیف شده است. و ناراحتی طرفداران را از اینکه ظاهراً مجوز واقعی قاتل فضایی معروف جواب نداده است.