با این گجت ها، کنسول نینتندو بیشتر دوام می آورد

ممکن است قیمت در حال حاضر بالاتر باشد. قیمت از 2023/07/14 ساعت 22:20

جعبه شارژ از NEWDERY نه تنها سوئیچ شما را در برابر خط و خش محافظت می کند، بلکه به کنسول کمی بیشتر به شکل آن می چسبد. این باعث می شود بازی در حالت دستی بسیار لذت بخش تر شود. همچنین یک محفظه کوچک در پشت برای حمل و نقل دو بازی سوئیچ و کیف باید وجود دارد همچنین بسیار سریع بارگذاری می شود.

قاب باتری 10000 میلی آمپری جدید برای نینتندو سوییچ

شارژر باتری 10000 میلی آمپری BigBlue برای نینتندو سوییچ

محصول دیگر موجود نیست. آخرین بررسی: 07/14/2023 ساعت 10:05 ب.ظ

ممکن است قیمت در حال حاضر بالاتر باشد. قیمت در تاریخ 2023/07/14 ساعت 10:36 ب.ظ

و حتی می توانید با مدل زیر مقداری پول پس انداز کنید: پاور بانک CSL فقط برای شما هزینه دارد تقریبا 24 یورو:

CSL - مجموعه شارژر باتری نینتندو سوییچ

در حالی که سوئیچ از نظر مفهومی درخشان است، عمر باتری کنسول هیبریدی چیزهای زیادی را برای دلخواه باقی می گذارد. زمانی که کنسول در ایستگاه داک نیست، باتری کنسول با شارژ کامل کمتر از سه ساعت دوام می آورد. برای همه، چه کسی احساس نمی کنید همیشه روی کابل شارژ آویزان شوید، با این حال، یک راه حل جایگزین برای شارژ باتری سوئیچ وجود دارد که بازی را بسیار لذت بخش تر می کند: جعبه های باتری.

کنسول‌های نینتندو همیشه نوآورانه بوده‌اند – اما همه ایده‌ها در اجرای آن‌ها مورد توجه قرار نگرفتند. می توانید جاده سنگلاخی که نینتندو برای رسیدن به سوییچ باید طی کند را در اینجا در گالری عکس ما مشاهده کنید:

CSL – مجموعه شارژر باتری نینتندو سوییچ

برای اینکه بتوانید کنسول خود را به صورت بی سیم در حالت دستی شارژ کنید، چند نوع مختلف از پاور بانک های کاربردی وجود دارد.

بهترین قاب های باتری در یک نگاه

علاوه بر بسیاری از بازی‌های انحصاری نینتندو، سوئیچ می‌تواند بر یک ویژگی خاص برتری داشته باشد: این یک ویژگی است کنسول هیبریدی. آیا می خواهید با یک کنترلر روی صفحه نمایش بزرگ قمار کنید؟ مشکلی نیست! اوه، شما ترجیح می دهید به حالت دستی تغییر دهید؟ نه – صبر کن باتری تقریباً دوباره خالی است.

چه با دسته‌های خاص و چه بدون لوازم جانبی فانتزی – امیدواریم چیزی برای شما وجود داشته باشد که بتواند در آینده هنگام شارژ کردن نینتندو سوییچ به شما کمک کند. تا زمانی که نینتندو با مدل جدیدی از کنسول محبوب هیبریدی عرضه شود، کمک کوچکی در مورد عملکرد باتری قطعاً ضرری ندارد.منبع

باتری بیشتر هرگز صدمه نمی زند! به خصوص در مورد نینتندو سوییچ، که در برخی از بازی ها، چراغ ها به سرعت در حالت دستی خاموش می شوند. با چند گجت کاربردی، می‌توانید برای مدت طولانی‌تری از کنسول محبوب بدون نیاز به وصل کردن آن به پریز برق استفاده کنید.

سوئیچ نینتندو

نینتندو سوییچ: چگونه باتری بیشتر دوام می آورد

جعبه باتری بزرگ آبی می درخشد با توابع مشابه – و بسیاری دیگر. این کیف همچنین دارای شکل راحت تری برای دستان شما، اسلات کارت اضافی و زمان بارگذاری سریع است. علاوه بر این، در اینجا حتی امکان وجود دارد Joy-Cons را از کنسول جدا کنید – بدون نیاز به برداشتن پوشش این کیس سه قسمتی یک پایه اضافی نیز در پشت دارد که با استفاده از آن می توان زاویه ای را که می خواهید کنسول را روی میز قرار دهید تعیین کرد.

شارژر باتری 10000 میلی آمپری BigBlue برای نینتندو سوییچ

قاب باتری 10000 میلی آمپری جدید برای نینتندو سوییچ

مطمئناً از میان مجموعه کوچک پاوربانک های سوئیچ یکی را پیدا خواهید کرد که مناسب شما باشد.