با این ست برند آلدی از سفر به کارگاه صرفه جویی می کنید

ممکن است قیمت در حال حاضر بالاتر باشد. قیمت در تاریخ 2023/3/22 ساعت 1:38 بعد از ظهر

بیش از 7000 مشتری رتبه خود را در آمازون گذاشته اند و به آن 4.4 از 5 ستاره خوب داده اند. مهمتر از همه، آنها را ستایش می کنند کیفیت بالا و ویژگی های مفید بسته نرم افزاری. بنابراین این مجموعه فرصتی عالی برای تجهیز ارزان قیمت و به خوبی برای تعویض لاستیک آتی است. به ویژه آچار گشتاور جزء مهمی است و سفر ایمن را تضمین می کند. کیف حمل فضایی را برای تمام قطعات فراهم می کند و حمل و نقل مجموعه را آسان می کند.

مشخصات

به جای 139 یورو RRP: جک واگن برقی تا 3 تن. این دستگاه به ویژه برای خودروهای بزرگتر، ون ها و SUV ها مناسب است.

به جای 129 یورو RRP: مجموعه ابزار برای تعویض سریع و حرفه ای لاستیک خودرو. چرخ خود و بدون کارگاه قابل تعویض است.

برای اینکه بتوانید خودتان چرخ ماشینتان را عوض کنید، به ابزار مناسب نیاز دارید. Aldi در حال حاضر مجموعه ای از Goodyear را با همه چیزهایی که برای تعویض چرخ ایمن نیاز دارید با قیمت بسیار پایین ارائه می دهد. شما می توانید این مجموعه را فقط به قیمت دریافت کنید 84.99 یورو از جمله حمل و نقل در Aldi (به پیشنهاد در Aldi مراجعه کنید). هزینه حمل و نقل نیز 4.95 یورو است.

ست تعویض چرخ گودیر 11 عدد

جک واگن برقی Goodyear

آیا شما هم به جک مناسب نیاز دارید؟ سپس Aldi نیز پیشنهاد مناسبی برای شما دارد:

جک واگن برقی Goodyear

به لطف آچار گشتاور ارائه شده، مهره‌های چرخ را می‌توان با نیروی مناسب سفت کرد که عملکرد ایمن و عمر طولانی چرخ را تضمین می‌کند.

ست تعویض چرخ Goodyear، 11 عدد اکنون از 84.99 یورو در Aldi

ممکن است قیمت در حال حاضر بالاتر باشد. قیمت در 2023/03/22 ساعت 1:19 بعد از ظهر

ست تعویض چرخ گودیر 11 عدد

آیا نمی خواهید اخبار دیگری در مورد فناوری، بازی ها و فرهنگ پاپ را از دست بدهید؟ تست و راهنمای فعلی ندارید؟ سپس ما را در فیس بوک یا دنبال کنید توییتر.

منبع

بهار فرا رسیده است و به همراه آن زمان تعویض سالانه چرخ خودرو است. مطابق با این، Aldi در حال حاضر یک ست 11 تکه از Goodyear را با قیمت مناسب ارائه می دهد که با آن می توانید برنامه اجباری مزاحم را خودتان در آینده بدون تلاش زیاد انجام دهید.

Aldi: ست تعویض چرخ Goodyear با قیمت مناسب

مجموعه شامل مجموع از 11 قسمت، که همه آنها برای تعویض موفقیت آمیز چرخ مورد نیاز هستند. علاوه بر کیفیت بالا آچار گشتاور شما یک 3 قطعه می گیرید مجموعه سوکت با روکش پلاستیکی، a برس فولادی و 4 عدد درپوش سوپاپ با علامت لاستیک این همه در یک است جعبه ذخیره سازی محکم برای ذخیره سازی ایمن و دسترسی سریع

ممکن است قیمت در حال حاضر بالاتر باشد. قیمت در 2023/03/22 ساعت 1:19 بعد از ظهر

کیت تعویض چرخ گودیر چه پیشنهادی به شما می دهد؟