بازی Steam پس از 8 سال به پایان می رسد – توسعه دهندگان DLC نهایی را ارائه می دهند

جاذبه های گردشگری و اقامتگاه های جدید می تواند به منبع درآمد جدیدی تبدیل شود پنج کارت جدید فضای بیشتری برای خلاقیت و طراحی ارائه می دهد. در اینجا بازیکنان می توانند از بین سه نقشه اروپایی، یک نقشه استوایی و یک نقشه معتدل انتخاب کنند.

مسلماً شناخته‌شده‌ترین سیم‌کارت ساختمان شهری در Steam، Cities: Skylines طی هشت سال گذشته طرفداران وفادار و فداکاری را به دست آورده است. اما اکنون زمان خداحافظی فرا رسیده است زیرا بازی به زودی DLC نهایی خود را دریافت کرده و توسعه آن متوقف خواهد شد.

شهرها: خطوط آسمان

محتوای جدید برای Cities: Skylines برای آخرین بار

همانطور که اغلب در دنیای بازی های ویدیویی اتفاق می افتد، در مقطعی باید با بازی های قدیمی خداحافظی کنیم تا راه را برای پروژه های جدید باز کنیم. در این مورد، جانشین Cities: Skylines 2 است که قرار است امسال ظاهر شود. با دنباله در دست ساخت قابل درک است که توسعه دهندگان نمی توانند زمان و منابع زیادی را برای توسعه محتوای جدید برای بازی اصلی بگذارند.

Cities: Skylines مطمئناً برای مدتی آینده برخی از طرفداران را خوشحال می کند، اما به زودی منتشر خواهد شد آخرین گسترش برای بازی. با جدیدترین DLC، “Hotels & Retreats”، بار دیگر فرصت های جدیدی برای بازیکنان برای گسترش شهرهای خود وجود دارد.

رهایی:1394/03/10

هتل ها و استراحتگاه ها | تریلر اعلامیه

چرا این گسترش نهایی برای Cities: Skylines است؟

بسط نهایی، هتل ها و عقب نشینی ها، در 23 می 2023 منتشر خواهد شد.منبع

زبان ها:انگلیسی آلمانی

شما می توانید اولین برداشت را در تریلر دریافت کنید: