بازی مسابقه‌ای جدید با وجود قیمت ۱۰۰ یورویی در حال رقابت در جدول است

آیا نمی خواهید اخبار دیگری در مورد فناوری، بازی ها و فرهنگ پاپ را از دست بدهید؟ تست و راهنمای فعلی ندارید؟ سپس ما را در فیس بوک یا دنبال کنید توییتر.

منبع

با F1 23، طرفداران فرمول 1 بار دیگر یک بازی مسابقه ای جدید را از استیبل EA در سال جاری دریافت خواهند کرد. طبق معمول می توانید بلند شوید مسابقات سریع، مسیرهای معتبر، رانندگان و اتومبیل ها. چندین حالت نیز در انتظار شما هستند، از جمله حالت داستانی Braking Point.

با نسخه قهرمانان، F1 23 می تواند از همان ابتدا منتظر رتبه 5 در نمودارهای ایکس باکس باشد – با توجه به قیمت بالا، این یک دستاورد قابل توجه تر است. فرود در مقابل بازی مسابقه ای در مقابل چهار بازی که قیمت آنها بسیار کاهش یافته است: Dead Island Definitive Edition، Red Dead Redemption 2، GTA 5 و FIFA 23.

F1 23: تریلر اعلام رسمی

در حالی که EA باید از تبلیغات در مورد F1 23 خوشحال باشد، ناشر باید برای همکاری با نایک، باد مخالف را تحمل کند:

جامعه ایکس باکس برای آخرین مورد در فرنچایز محبوب فرمول 1 EA، F1 2023، هیجان زده است. این بازی مسابقه ای در واقع تا 16 ژوئن 2023 منتشر نخواهد شد، در حال حاضر در نمودارها قرار گرفته است. با نسخه Champions چند روز قبل از انتشار به بازی دسترسی پیدا می کنید، حتی اگر مجبور باشید برای آن عمیقاً در جیب خود فرو کنید.

F1 23 یک موفقیت جدید Xbox حتی قبل از انتشار است

نسخه Champions F1 23 شامل بازی پایه است و همچنین 3 روز دسترسی زودهنگام قبل از انتشار رسمی بازی را ارائه می دهد. شما همچنین آیتم های مختلف درون بازی مانند 4 آیکون مسابقه ای جدید و 4 درایور الحاقی و همچنین برخی از گزینه های سفارشی سازی مانند لباس های مسابقه ای و غیررسمی را دریافت می کنید. این نسخه Champions در حال حاضر 99.99 یورو قیمت دارد، در حالی که نسخه استاندارد را می توان با قیمت 79.99 یورو سفارش داد. هر دو گزینه شامل هر دو نسخه Xbox One و Xbox Series X|S هستند.

F1 23 را در فروشگاه Xbox اینجا ببینید!

نمودارهای ایکس باکس: بازی مسابقه ای وارد نمودار می شود

حتی قبل از انتشار نسخه استاندارد، نسخه قهرمانان F1 2023 در چارت های ایکس باکس بالا می رود – به نظر نمی رسد جامعه از برچسب قیمت هنگفت تقریباً 100 یورویی اذیت شود.

Xbox Series X

تریلر F1 2023 را اینجا ببینید: