«بازی ماهی مرکب» تازه شروع کار بود

آیا نمی خواهید اخبار دیگری در مورد فناوری، بازی ها و فرهنگ پاپ را از دست بدهید؟ تست و راهنمای فعلی ندارید؟ سپس ما را در فیس بوک یا دنبال کنید توییتر.

منبع

بنابراین جای تعجب نیست که نتفلیکس بخواهد در طول چهار سال آینده حدود 2.5 میلیارد دلار در محتوای کره جنوبی سرمایه گذاری کند (منبع: Deadline). قبلا، پیش از این از 12 می ما می توانیم خود را نسبت به اولین ثمرات این اعلامیه الزام آور قصد متقاعد کنیم. سپس با شروع کنید “شوالیه سیاه” یک ضربه بالقوه جدید

در هر صورت: بازی Squid فقط آغاز کار بود و ارائه‌دهنده پخش جریانی از جستجوی آخرین موفقیت کره جنوبی دست نمی‌کشد. شاید ارزش بررسی را داشته باشد. در هر صورت تا چند روز دیگر خودمان می توانیم ببینیم.

GIGA توصیه می کند

محبوب در بین خوانندگان GIGA

خبره‌ها مدت‌هاست که می‌دانند، اما مخاطبان بیشتری تنها با موفقیت جهانی نتفلیکس “Squid Game” از این موضوع آگاه شدند – فیلم ها و سریال های کره جنوبی واقعا خوب هستند و همچنین در غرب با استقبال خوبی مواجه شده است.

سریال نتفلیکس ساخت کره جنوبی: «شوالیه سیاه» پخش شد

داستان به وبتون «شوالیه تحویل» اثر لی یون کیون برمی گردد. در سال 2071 است، شبه جزیره کره اکنون یک بیابان بایر است که بشریت را از بین می برد. باصطلاح “شوالیه ها” کالاهای ضروری مانند اکسیژن را از A به B حمل می کنند. یک شغل خطرناک، زیرا، طبق معمول در یک دیستوپیا، در هر گوشه و کناری در کمین غوغا هستند.

تمرکز روی “شوالیه” با نام 5-8 است، ما او را در کارهای طاقت فرسا همراهی می کنیم. این خوب است که او مهارت های مبارزه خارق العاده ای دارد – بالاخره یک افسانه.

تریلر عالی به نظر می رسد:

شوالیه سیاه – تریلر رسمی (نتفلیکس)

اجازه دهید شگفت زده شوید: هنوز نظری در دسترس نیست

سریال ها و فیلم های کره جنوبی از شهرت خوبی برخوردار هستند – تازه و مبتکر هستند. نتفلیکس یکی از حامیان مالی بزرگ است و می‌خواهد این موضوع را دوباره با سریال جدید ثابت کند. باید بگوییم: تریلر فیلم «شوالیه سیاه» هم اکنون اشتهای شما را باز کرده است.

نتفلیکس

هنوز در مورد کیفیت تولید زیاد نمی توان گفت همه 6 قسمت فقط در نتفلیکس در 12 می منتشر می شود (در نتفلیکس تماشا کنید). با این حال، نسخه منتشر شده توسط نتفلیکس پشت سر گذاشته است تریلرها یک تصور خوب مهم برای بینندگان آلمانی: دوبله بلافاصله در دسترس خواهد بود.