بازی جدید از شما می خواهد که سریع آن را برگردانیدیک بازی ترسناک جدید در استیم چالش عجیبی را در اختیار شما قرار می دهد. توسعه دهندگان احتمالاً اصلاً پول شما را نمی خواهند و خوشحال هستند که آن را به شما پس می دهند. برای انجام این کار باید سریع و نترس باشید.

اگر سریع باشید، بازی ترسناک در استیم رایگان است

بازی ترسناک Refund Me If You Can چیز خاصی است. حتی با این نام، استودیوی سازنده Sungame چالشی را به شما ارائه می دهد. شما باید بازی را در کمتر از دو ساعت بازی کنید و سپس شما خوش آمدید آن را برگردانید. همچنین 3.99 یورو درخواستی قبلی را پس خواهید گرفت.

اما به هر حال بازی ترسناک چیست؟ طبق توضیحات محصول در Steam، شما در نقش سارا که در پیچ و خم کابوس به دام افتاده بازی می کنید. بنابراین وظیفه یورو بسیار ساده است: فرار از پیچ و خم و انجام آن توسط هیولای خطرناک خورده نشود. باید 100 مسیر مختلف به روی شما باز باشد که تنها یکی از آنها به خروجی منتهی می شود. توسعه دهنده همچنین شرطی را تعیین می کند:

“با انجام این بازی موافقت می کنید قبل از درخواست بازپرداخت آن را تمام کنید مگر اینکه ترسو باشید”

در اینجا می توانید نکات ما را برای بازی های ترسناک واقعاً خوب ببینید:

به من بازپرداخت اگر می توانید از ویژگی محبوب Steam استفاده کنید

Refund Me If You Can از ویژگی بازگشت عمومی Steam برای پیچ و تاب خاص خود استفاده می کند. Valve به شما امکان می دهد هر بازی را انجام دهید بدون ذکر دلیل برگشت، به شرطی که بیش از دو ساعت بازی نکرده باشید و خرید بیش از 14 روز پیش نباشد. بنابراین اگر بازی ترسناک را در کمتر از دو ساعت کامل کنید، نه تنها پول خود را پس خواهید گرفت، بلکه یک دستاورد نیز خواهید داشت. اگر بیشتر طول بکشد، به طور خودکار برای همیشه مسدود می شود.

بسیاری از توسعه دهندگان کوچک در واقع طرفداران بزرگ سیاست بازگشت سخاوتمندانه نیستند. بازیکنان همچنان می توانند پول بازی های کوتاه را پس بگیرند و توسعه دهندگان چیزی دریافت نمی کنند. به من بازپرداخت اگر می توانید بدیهی است که با آن مشکلی ندارد. با این حال، از تصاویر و تریلرهای موجود در Steam نیز مشخص است که نباید انتظار یک محصول AAA با داستانی پیچیده و گیم پلی چند لایه را داشته باشید.منبع