یک شبیه ساز ساده برای استیم و ایکس باکس در حال حاضر به یک نکته داخلی برای هر کسی که به دنبال استراحت و آرامش است تبدیل شده است. اکنون حتی گیمرهای بیشتری می توانند منتظر آن باشند. تاریخ انتشار کنسول های پلی استیشن و نینتندو سوییچ چندان دور نیست.

Relaxation hit احتمالا برای PS4 و PS5 ظاهر خواهد شد

شبیه ساز PowerWash یکی از جذاب ترین بازی های استیم است. در واقع، شما در آنجا کار دیگری جز تمیز کردن دنیای بسیار کثیف با یک پاک کننده فشار بالا انجام نمی دهید. که مفهوم آرامش بخش و رضایت بخش با این حال، به سرعت مورد توجه گیمرها قرار گرفت. 28000 گیمر به شبیه ساز در استیم امتیاز دادند. 97 درصد از نظرات مثبت هستند (منبع: Steam).

گیمرهای بیشتری به زودی می توانند منتظر ناب ترین تجربه بازی باشند. PlayStation Europe در توییتی اعلام کرد که شبیه ساز PowerWash است برای انتشار در 30 ژانویه برای PS4 و PS5 برنامه ریزی شده است. با این حال، این توییت و یک پست مرتبط در وبلاگ پلی استیشن از آن زمان حذف شده است. شاید چیزی در پست رخنه کرده است که هنوز نباید عمومی می شد. به لطف archive.today (منبع: PlayStation Europe) همچنان می توانید توییت را مشاهده کنید.

تریلر شبیه ساز PowerWash را اینجا ببینید:

PowerWash Simulator: راه اندازی تریلر

به زودی می‌توانید سوئیچ را نیز تمیز کنید

در یک پست وبلاگ، توسعه دهنده Futurlab قبلاً اعلام کرده است که تاریخ انتشار کنسول های پلی استیشن و نینتندو سوییچ در تاریخ 1 سپتامبر خواهد بود. اول سال نو قرار است اعلام شود. همچنین انتظار می‌رود بازیکنان سوییچ بتوانند از 30 ژانویه شروع به پاکسازی کنند.

بازی های آرامش بخش به خصوص در Steam خوب هستند تبدیل شدن به یک ژانر برای خودش. یک بازی اردک لاستیکی کوچک با قیمت تنها 1.99 یورو نیز در مدت زمان کوتاهی به محبوبیت جامعه تبدیل شده است.