ایکس باکس از روی ناچاری یک فضیلت می سازد

گفتگوی پادکست را در یوتیوب تماشا کنید:

اسپنسر همچنین در برابر ادعای طرفداران مبنی بر اینکه ایکس باکس باید بازی‌ها را منحصر به کنسول‌ها کند، موضع می‌گیرد. او می‌گوید که این تاکتیک به‌عنوان یک کنسول رتبه سوم پشت نینتندو سوییچ و PS5 کار نمی‌کند. ایکس باکس به این شکل نتوانست دو سگ برتر را در قسمت کنسول شکست دهد. او به عنوان دلیلی، در میان چیزهای دیگر، می‌آورد که مایکروسافت مهم ترین نسل کنسول ها را با ایکس باکس وان از دست داد و بنابراین ساخت کتابخانه بازی های خودش را به هم می زد.

پس از نینتندو سوییچ و PS5، ایکس‌باکس خود را سومین نماینده قوی در بازار کنسول‌ها می‌داند – بنابراین جای تعجب نیست که این شرکت همچنین می‌خواهد بیشتر بر بازار رایانه‌های شخصی تمرکز کند.

Xbox Series X

آیا نمی خواهید اخبار دیگری در مورد فناوری، بازی ها و فرهنگ پاپ را از دست بدهید؟ تست و راهنمای فعلی ندارید؟ سپس ما را در فیس بوک یا دنبال کنید توییتر.

منبع ممکن است قیمت در حال حاضر بالاتر باشد. قیمت از 2023/06/16 00:45

استراتژی مایکروسافت به شکست ایکس باکس وان برمی گردد

بازی‌های جدیدی مانند Starfield دیگر گیمرهای پلی‌استیشن را نمی‌سازند PS5 خود را با Xbox معامله کنید. در عوض، ارزش بیشتری دارد که بازی های ایکس باکس را روی رایانه شخصی نیز در دسترس قرار دهیم.

(منبع: یوتیوب، بمب غول پیکر)

فیل اسپنسر در گفتگو با کانال یوتیوب و پادکست Giant Bomb این موضوع را فاش کرد Xbox امسال بیش از 1 میلیارد دلار درآمد داشت تنها از بازار رایانه‌های شخصی می‌آید و پایه بازیکنان حدود 50 درصد افزایش یافته است – و با این حال، به گفته اسپنسر، هنوز فضای قابل توجهی برای رشد و پیشرفت وجود دارد.

Xbox Game Pass Ultimate 3 Months Xbox/PC Code

رویداد Xbox Showcase همه چیز درباره Starfield برای طرفداران ارزشش را داشت – اما دارندگان Xbox یک مشکل دارند:

با این وجود، به نظر می رسد اعداد و ارقام استراتژی ایکس باکس را در بازار رایانه های شخصی تایید می کنند و همچنان به انتشار روز اول تکیه می کنند. به عنوان مثال، بازی علمی تخیلی RPG Starfield به صورت موازی بر روی رایانه شخصی در کنسول های Steam و Xbox ظاهر می شود. در مقایسه، سونی 2022 تکرار کرده است که بازی‌های داخلی همیشه ادامه خواهند داشت در ابتدا به مدت حداقل یک سال به طور انحصاری روی پلی استیشن بود در دسترس خواهد بود. (منبع: VGC)

Xbox Game Pass Ultimate 3 Months Xbox/PC Code

برخلاف سونی و نینتندو، مایکروسافت استراتژی متفاوتی را در مورد انتشار بازی‌ها بر روی رایانه شخصی دارد. فیل اسپنسر، رئیس ایکس باکس، به جای آوردن بازی ها به طور انحصاری برای کنسول های خود، می خواهد همچنان با انتشار روز اول وارد بازار رایانه های شخصی شوید مراقب باش. دلایل این امر از یک سو درآمد غول‌پیکر مایکروسافت است، اما از سوی دیگر شکست دردناک ایکس‌باکس وان در مقایسه با رقابت‌های کنسولی.

شرط بندی ایکس باکس در بازار رایانه های شخصی