این 9 برنامه سفرهای تفریحی را به یک تجربه تبدیل می کنند

ما در زیر به Google Maps خواهیم رسید، اما “A Better Routeplanner” (ABRP) عملاً Google Maps برای رانندگان خودروهای الکتریکی است. این برنامه در سراسر اروپا کار می کند و اجازه می دهد تا a برنامه ریزی دقیق مسیر، از جمله توقف های بارگیری و زمان لازم برای انجام آن برخلاف برخی از برنامه ریزان مسیر از گذشته یا برنامه رسمی Autobahn، همانطور که قبلاً از Google استفاده می کنید، در اینجا ناوبری زنده نیز دریافت می کنید.

Park Now همچنین یک برنامه ماشین کلاسیک است که می تواند نه تنها به رانندگان خودروهای الکترونیکی کمک کند. در بسیاری از موارد، به خصوص در شهرهای بزرگ، می توانید بلیط پارکینگ را از طریق برنامه بگیرید به جای تغذیه پارکومتر از این گذشته، در زمان پرداخت بدون تماس، همه افراد همیشه پول خرد همراه خود ندارند.

پارک کن
پارک کن

ADAC

با این حال، عمق عملکردها و مقایسه دقیق قیمت قیمت خود را دارد: برای استفاده روزمره، Chargeprice تقریباً شلوغ است و بنابراین گیج کننده می شود.

قیمت شارژ
قیمت شارژ

نقشه های گوگل

همچنین می‌توانید از شبکه &شارژ برای شارژ خود استفاده کنید جعبه دیواری خود را به رانندگان خودروهای الکترونیکی اجاره دهیدکه خودشان ندارند هنوز هم می توانید از این راه کمی پول دربیاورید. البته این روش برعکس هم عمل می کند. اگر خودتان جعبه دیواری ندارید، ممکن است بتوانید فردی را در همسایگی پیدا کنید که جعبه دیواری را نیز از طریق یک برنامه در اختیار سایر رانندگان قرار دهد. هر چه جامعه بزرگتر شود، امکانات اینجا هیجان انگیزتر می شود.

& دسته ای
& دسته

روباه شارژ

هرکسی که جرات دارد به یک خودروی الکترونیکی روی بیاورد، می‌تواند با کمک اپلیکیشن‌ها، دنیای ناآشنا حمل‌ونقل الکترونیکی را باز کند. در راستای افزایش سرعت حرکت الکتریکی و سرعت فزاینده ای که تولیدکنندگان به طور مداوم خودروهای الکترونیکی جدید را ارائه می کنند، در فروشگاه های اپلیکیشن اپل و فروشگاه گوگل پلی نیز اتفاقات زیادی در حال رخ دادن است. ما مرور کلی و برخی را دریافت کردیم برنامه هایی را برای گوشی هوشمندتان انتخاب کرده اید که زندگی شما را به عنوان یک راننده خودروی الکترونیکی آسان تر می کند.

EnBW Energie Baden-Wuerttemberg AG

EnBW mobility+

برنامه ریز مسیر بهتر (ABRP)

&شارژ کم است نکته داخلی برای شکارچیان معامله در میان شما: دو عملکرد به شما امکان می دهد همزمان در پول خود صرفه جویی کنید. با خرید آنلاین، می توانید کیلومترها را مانند امتیاز از سایر ارائه دهندگان جمع آوری کنید. این کیلومترها در ایستگاه شارژ بعدی ارزش نقدی دارد. در آنجا می‌توانید با کیلومترهای &شارژ ارزان‌تر شارژ کنید. بسیاری از فروشگاه‌های آنلاین بزرگ، از جمله Otto و eBay، شرکت می‌کنند. تنها نکته: تعداد شرکای شارژی که کیلومترها را قبول می کنند قابل مدیریت است.

Iternio Planning AB

برنامه ریز مسیر بهتر (ABRP)

برنامه ریز مسیر بهتر (ABRP)

نقشه های گوگل است برای بسیاری از رانندگان ضروری است چه موتور احتراقی یا محرک الکتریکی. علاوه بر این، بسیاری از ارائه دهندگان دیگر از داده های Google برای ناوبری خود استفاده می کنند. بنابراین احتمالاً به هر حال از برنامه استفاده می کنید، حتی اگر خودتان هرگز خدمات Google را فعال نکنید.

اگر دوست دارید هنگام خرید شارژ کنید، باید برنامه ها را از سوپرمارکت ها یا خرده فروشی ها نیز نصب کنید. برای فرآیندهای شارژ در ایستگاه های شارژ عمومی Lidl، به عنوان مثال، برنامه Lidl Plus برای تامین برق تازه خودرو الکترونیکی مورد نیاز است.

LidlPlus

LidlPlus

Iternio Planning AB

& دسته ای

انجمن ثبت شده ADAC

سفرهای ADAC
سفرهای ADAC

ADAC برنامه ای برای رانندگان خودروهای الکترونیکی ندارد. با این حال، برنامه های شناخته شده باشگاه اتومبیل را حتی با درایوهای الکتریکی نیز نباید مورد تمسخر قرار داد. به خصوص کمک خرابی و سفرهای ADAC حتی اگر با موتور بنزینی یا دیزلی سفر می کنید، نباید آن را در هیچ گوشی هوشمند با راننده مکرر گم نکنید. شما هرگز نمی دانید چه زمانی به آنها نیاز خواهید داشت.

امداد جاده ای ADAC

امداد جاده ای ADAC

در مورد تغییر سریع به خودروی الکترونیکی چیزهای زیادی می توان گفت:

LidlPlus

آیا نمی خواهید اخبار دیگری در مورد فناوری، بازی ها و فرهنگ پاپ را از دست بدهید؟ تست و راهنمای فعلی ندارید؟ سپس ما را در فیس بوک یا دنبال کنید توییتر.

منبع

امتیاز خوب: حتی قبل از اینکه تغییر دهید، می توانید شبیه سازی رانندگی با ماشین الکتریکی به سادگی مسیرهایی را که به طور منظم با ماشین رانندگی کرده اید، درک کنید، و برنامه به شما می گوید کدام استرومر می تواند مناسب شما باشد.

EnBW mobility+

EnBW mobility+

امسال به Google Maps یک عملکرد اضافی هیجان‌انگیز نیز داده می‌شود: اگر بخواهید، می‌توانید به Google اجازه دهید شما را در مسیری راهنمایی کند که مصرف آن حداقل است. خواه صرفاً بخواهید کم رانندگی کنید یا تا حد امکان هزینه ها را کاهش دهید، رانندگان خودروهای الکترونیکی و موتورهای احتراقی سود خواهند برد.

پارک کن

در هر صورت، حداقل به آن تعلق دارد برنامه ارائه دهنده شارژ خود شما در گوشی هوشمند خود، چه به صورت مستقل یا از سازنده خودروی الکترونیکی شما. از آنجا که Plug&Charge روز به روز رایج‌تر می‌شود، اما اگر در حال حاضر مالک تسلا نیستید، اغلب باید از برنامه‌ها برای شروع فرآیند شارژ و پرداخت هزینه شارژ استفاده کنید. به عنوان یک راننده خودروی الکترونیکی، باید این برنامه ها را روی گوشی هوشمند خود نصب کنید:

EnBW mobility+

در نقاط شارژ قابل شارژ می توانید هزینه های خود را با Chargeprice برنامه ریزی کنید. برنامه در صورت درخواست دقیقاً محاسبه می کند که یک بار برای شما چقدر هزینه داردبه عنوان مثال اگر می خواهید ID.3 خود را از VW (ظرفیت 45 کیلو وات) با شارژ الکترونیکی تعرفه ADAC از 18 درصد به 85 درصد شارژ کنید. پیچیده به نظر می رسد، اما برای Chargeprice مشکلی نیست.

انجمن ثبت شده ADAC

امداد جاده ای ADAC

امداد جاده ای ADAC

برنامه Energie Baden-Württemberg (EnBW) تقریباً یک برنامه کلاسیک است. می توانید از آن برای شارژ مجدد باتری های خود در ایستگاه های شارژ بزرگترین خرده فروش آلمان در حال حاضر استفاده کنید. بیش از 30000 نقطه شارژ در آلمان وجود دارد و کشورهای اروپایی نیز روز به روز تحت پوشش قرار می گیرند. بیش از 200000 نقطه شارژ دور هم جمع شدن.

کارت های شارژ نیز در حال حاضر در ABRP در مرحله بتا در حال پیاده سازی هستند. در نتیجه، مورد علاقه اولیه بسیاری از رانندگان خودروهای الکترونیکی به طور فزاینده ای تبدیل به یک خودرو می شود ارائه دهنده خدمات کامل در میان برنامه های خودروهای الکترونیکی.

برنامه ریز مسیر بهتر (ABRP)

برنامه ریز مسیر بهتر (ABRP)

Ladefuchs به ویژه در صورتی مفید است که فقط به خرید یک خودروی الکترونیکی فکر می کنید. توسعه دهندگان بسیاری از تعرفه های شارژ خودروهای الکتریکی را در اینجا خلاصه کرده اند و بیان می کنند هزینه کدام کارت شارژ در کدام اپراتور نقطه شارژ چقدر است. در جنگل تعرفه ها، این یک مزیت واقعی به دلیل وضوح است. با این حال، داده های Ladefuchs بر اساس برنامه دیگری از لیست ما است. مزیت فقط در ارائه واضح تر است.

روباه شارژ
روباه شارژ

قیمت شارژ

می توانید به دنبال ایستگاه های شارژ در نزدیکی باشید و کارت شارژ خود را واریز کنید. اکنون نیز ممکن است، اگر برنامه شارژ شما اجازه دهد، برای فعال کردن Plug&Charge. دیگر نیازی به شروع فرآیند شارژ به صورت دستی از طریق برنامه ندارید.

و تمام: داده های Ladefuchs از Chargeprice می آیند. احتمالاً دقیق ترین مقایسه هزینه را برای رانندگان خودروهای الکترونیکی ارائه می دهد. می‌توانید دریابید که ایستگاه‌های شارژ کجا هستند و آیا می‌توانید اتصالات مناسب برای خودروی الکترونیکی خود را در سراسر جهان پیدا کنید. همچنین ایستگاه های شارژ عمومی رایگان را می توان فیلتر کرد.

Lidl Digital International GmbH & Co. KG

LidlPlus

فقط به پمپ بنزین در گوشه و کنار و پمپ بنزین بروید؟ این دیگر برای رانندگان خودروهای الکترونیکی آسان نیست. برنامه‌ها به دارندگان خودروهای برقی با این چالش‌ها و چند چالش دیگر کمک می‌کنند. ما نه برنامه کاربردی را برای گوشی هوشمند شما انتخاب کرده ایم.