این گوشی هوشمند شماره 1 است

را مدال نقره نیز با گلکسی اس 22 پلاس به سامسونگ رسید و رتبه آزمون “خوب (1.8)”. با میانگین قیمت آنلاین به ترتیب 1250 یورو و 1050 یورو، گوشی های هوشمند سامسونگ چیزی جز مقرون به صرفه هستند. با این حال، به طور قابل توجهی ارزان تر است رتبه سوم: گوگل پیکسل 6. با قیمتی در حدود 630 یورو، نیمی از پرفروش ترین گران قیمت است، اما توسط Stiftung Warentest رتبه “خوب (1.9)” را دریافت کرده است و تنها پس از Galaxy S22 Ultra قرار دارد.

هرکسی که به دنبال یک گوشی هوشمند جدید می‌گردد، از انتخاب خود ناامید است. تولید کنندگان و مدل های بی شماری برای جلب توجه و پول خریداران رقابت می کنند. Stiftung Warentest که جنگل گوشی های هوشمند را در فواصل زمانی معین پاک می کند و با تست های خود جهت گیری هایی را ارائه می دهد، این را نیز می داند. در آخرین شماره ماه آگوست، آزمایش کنندگان محصول 40 گوشی هوشمند فعلی را با سرعت بالا بررسی کردند.

سامسونگ گلکسی اس 22 اولترا بهترین گوشی هوشمند از نظر Stiftung Warentest است

آنچه Galaxy S22 Ultra ارائه می دهد:

Honor 50 نکته قیمتی است، Xiaomi Redmi Note 11 بیشترین دوام را دارد

طبق گفته تسترهای محصول، قیمت آنر 50 تنها 350 یورو است، که بیش از همه با باتری خود می درخشد. نکته اصلی این است که Honor نمره “خوب (2.0)” را دریافت می کند. با وجود تمجید از باتری Honor 50، اما شیائومی ردمی نوت 11 دونده استقامتی در تست. طبق گفته Stiftung Warentest، تلفن همراه شیائومی تقریباً 50 ساعت دوام آورد.

برنده کلی این تست سامسونگ گلکسی اس 22 اولترا بود، که توانست با نمره “خوب (1.7)” پیشتاز شود (منبع: Stiftung Warentest). Stiftung Warentest نتوانست هیچ نقص واقعی در گوشی هوشمند پرچمدار فعلی کره جنوبی پیدا کند. حتی بیشتر: دوربین به ویژه قانع کننده بود. کارشناسان می‌گویند: «حتی با زوم ده برابری، جزئیات تصویر همچنان عالی دیده می‌شود».

تولیدکنندگان مشهور زیادی در بازار گوشی های هوشمند وجود دارند که همگی برای جلب توجه خریداران می جنگند. اما کدام گوشی هوشمند بهترین است؟ Stiftung Warentest این سوال را بررسی کرد و در آخرین مقایسه به 40 مدل فعلی نگاه کرد. محدوده قیمت تست بسیار زیاد بود و از حدود 150 یورو به 1250 یورو رسید. در پایان چند شگفتی وجود داشت، زیرا سگ های برتر، سامسونگ و اپل، همیشه پیشتاز نبودند.

سامسونگ الکترونیکس

خوب است بدانید: نوک نیزه گوشی های هوشمند اپل در آزمایش نشان داده نشده است. سری آیفون 13 برای مدت طولانی در بازار بوده است.منبع