شیائومی گوشی Redmi Note 12 را در یک نسخه ویژه ارائه کرد و حالا رقیب چینی Realme قرار است با یک تلفن همراه جدید واکنش نشان دهد و حتی از شیائومی پیشی بگیرد. این در مورد یک عملکرد شارژ فوق العاده قدرتمند است.

Realme GT Neo 5 بسیار سریع بارگیری می شود

شیائومی با Redmi Note 12 Discovery Edition یک گوشی هوشمند میان رده معرفی کرده است که می تواند باتری 4300 میلی آمپر ساعتی را با عملکرد شارژ سریع 210 واتی تنها در چند دقیقه به طور کامل شارژ کند. با این حال، این رکورد فقط باید کوتاه مدت باشد، زیرا Realme در حال آماده سازی یک گوشی هوشمند جدید با GT Neo 5 است که شارژ با 240 وات باور نکردنی هدف. هنوز مشخص نیست که باتری داخلی چقدر خواهد بود. اگر ذخیره انرژی بزرگتر از شیائومی باشد، زمان اجرا می تواند کمی طولانی تر شود. اما هیچ سازنده دیگری گوشی های هوشمند دستگاه های خود را با 240 وات شارژ نمی کند.

نه تنها عملکرد شارژ Realme GT Neo 5 باید قانع کند، بلکه کیفیت تصویر دوربین‌ها را نیز متقاعد می‌کند. باید از دوربین اصلی 50 مگاپیکسلی با لرزشگیر تصویر و زاویه فوق عریض 8 مگاپیکسلی استفاده شود. یادگیری ماشینی قرار است تصاویر را بهینه کند. پردازنده Snapdragon 8+ Gen 1 در مدل برتر با عملکرد شارژ سریع 240 واتی استفاده می شود. گفته می شود نسخه ای با عملکرد شارژ سریع 150 واتی مدیاتک Dimensity 8200 را به ارمغان می آورد. بنابراین Relme نیز می خواهد نسخه کمی ارزان تر را ارائه دهید.

مدل قبلی با حداکثر 150 وات شارژ می شود:

Realme GT Neo 3 با عملکرد شارژ 150 واتی برای طبقه متوسط

Realme GT Neo 5 چه زمانی عرضه می شود؟

احتمال زیادی وجود دارد که Realme GT Neo 5 به زودی معرفی شود. GT Neo 3 توسط Realme در اواخر فوریه 2022 رونمایی شد. اگر ریتم سالانه ثابت بماند، باید در ابتدای سال آینده دو گوشی جدید چینی دریافت کنیم. گوشی‌های Realme در اروپا نیز فروخته می‌شوند، بنابراین ممکن است این شانس را داشته باشید که یک تلفن شارژ سریع ۲۴۰ واتی نیز داشته باشید. این برای شیائومی بعید است، زیرا نسخه Discovery باید فقط در چین در دسترس باشد.

آیا نمی خواهید اخبار دیگری در مورد فناوری، بازی ها و فرهنگ پاپ را از دست بدهید؟ تست و راهنمای فعلی ندارید؟ سپس ما را در فیس بوک یا دنبال کنید توییتر.