این گوشی هوشمند بهترین است


بازار گوشی‌های هوشمند بازار سختی است: تعداد بیشماری از تولیدکنندگان مشهور برای جلب رضایت خریداران سخت می‌جنگند. اما کدام گوشی هوشمند بهترین است؟ این چیزی است که Stiftung Warentest می‌خواست بداند و در مقایسه خود به 40 مدل فعلی نگاهی انداخت. محدوده قیمت گسترده بود، برخی فقط حدود 150 یورو قیمت داشتند، برخی دیگر 1250 یورو. در پایان یک یا دو بینش شگفت‌انگیز وجود داشت، زیرا نام‌های بزرگ صنعت مانند سامسونگ یا اپل همیشه جلوتر نبودند.

سامسونگ الکترونیکس

هرکسی که به دنبال یک گوشی هوشمند جدید می‌گردد، از انتخاب خود ناامید است. تولید کنندگان و مدل های بی شماری برای جلب توجه و پول خریداران رقابت می کنند. Stiftung Warentest که جنگل گوشی های هوشمند را در فواصل زمانی معین پاک می کند و با تست های خود جهت گیری هایی را ارائه می دهد، این را نیز می داند. در آخرین شماره ماه آگوست، آزمایش کنندگان محصول 40 گوشی هوشمند فعلی را با سرعت بالا بررسی کردند.

سامسونگ گلکسی اس 22 اولترا بهترین گوشی هوشمند از نظر Stiftung Warentest است

برنده کلی این تست سامسونگ گلکسی اس 22 اولترا بود، که توانست با نمره “خوب (1.7)” پیشتاز شود (منبع: Stiftung Warentest). Stiftung Warentest نتوانست هیچ نقص واقعی در گوشی هوشمند پرچمدار فعلی کره جنوبی پیدا کند. حتی بیشتر: دوربین به ویژه قانع کننده بود. کارشناسان می‌گویند: «حتی با زوم ده برابری، جزئیات تصویر همچنان عالی دیده می‌شود».

را مدال نقره نیز با گلکسی اس 22 پلاس به سامسونگ رسید و رتبه آزمون “خوب (1.8)”. با میانگین قیمت آنلاین به ترتیب 1250 یورو و 1050 یورو، گوشی های هوشمند سامسونگ چیزی جز مقرون به صرفه هستند. با این حال، به طور قابل توجهی ارزان تر است رتبه سوم: گوگل پیکسل 6. با قیمتی در حدود 630 یورو، نیمی از پرفروش ترین گران قیمت است، اما توسط Stiftung Warentest رتبه “خوب (1.9)” را دریافت کرده است و تنها پس از Galaxy S22 Ultra قرار دارد.

آنچه Galaxy S22 Ultra ارائه می دهد:

Honor 50 نکته قیمتی است، Xiaomi Redmi Note 11 بیشترین دوام را دارد

طبق گفته تسترهای محصول، قیمت آنر 50 تنها 350 یورو است، که بیش از همه با باتری خود می درخشد. نکته اصلی این است که Honor نمره “خوب (2.0)” را دریافت می کند. با وجود تمجید از باتری Honor 50، اما شیائومی ردمی نوت 11 دونده استقامتی در تست. طبق گفته Stiftung Warentest، تلفن همراه شیائومی تقریباً 50 ساعت دوام آورد.

خوب است بدانید: نوک نیزه گوشی های هوشمند اپل در آزمایش نشان داده نشده است. سری آیفون 13 برای مدت طولانی در بازار بوده است.منبع