علاوه بر این، MIUI 14 از آوریل 2023 در دسترس خواهد بود تبلت های اندرویدی زیر آمدن:

  • Mi Pad 5 Pro 12.4
  • Mi Pad 5 Pro 5G
  • Mi Pad 5 Pro
  • MiPad 5
  • ردمی پد

شیائومی نه تنها دو گوشی برتر جدید را معرفی کرده است، بلکه یک رابط کاربری جدید با MIUI 14 نیز ارائه کرده است. به‌روزرسانی‌های MIUI 14 قرار است از سال 2023 توزیع شوند. تعداد گوشی‌های هوشمند و تبلت‌هایی که به‌روزرسانی نرم‌افزار را دریافت می‌کنند هنوز بسیار قابل کنترل است.

شیائومی

MIUI 14: رابط اندرویدی جدید شیائومی

شیائومی اکوسیستم عالی بین همه دستگاه ها را به این صورت تصور می کند:

MIUI 14: اولین به روز رسانی از ژانویه 2023

علاوه بر شیائومی 13 و شیائومی 13 پرو، این شرکت چینی نیز دارد MIUI 14 همچنین یک رابط کاربری جدید برای اندروید ارائه کرد. این پیشرفت های زیادی را به همراه دارد. رابط جدید به گونه ای طراحی شده است که به طور قابل توجهی باریک تر باشد، فضای ذخیره سازی بسیار کمتری مصرف می کند و همچنین سریعتر اجرا می شود. فقط هشت برنامه باقی مانده را نمی توان حذف نصب کرد. بنابراین در صورت تمایل می توانید گوشی Xioami خود را از بسیاری از bloatware ها آزاد کنید. شیائومی طراحی، اعلان ها، بهره وری انرژی را نیز اصلاح کرده است و می توانید از یک حیوان خانگی یا گل در صفحه اصلی خود مراقبت کنید. گفته می شود که همکاری با سایر دستگاه ها از طریق یک اکوسیستم بهتر بهینه شده است.

گوشی‌های هوشمندی مانند Xiaomi 12T (Pro) یا تمام تلفن‌های همراه میان‌رده که شیائومی میلیون‌ها نفر به فروش می‌رساند، گم شده‌اند. احتمالاً این اولین تاب است. MIUI 13 بر روی تعداد زیادی از گوشی های هوشمند نیز عرضه شد.

به روز رسانی نرم افزار بسیار دیر ارائه می شود، اما برای همه مدل های مربوطه اعمال می شود. احتمالاً تبلت‌های جدید باید مستقیماً با Android 13 و MIUI 14 ظاهر شوند.