این گوشی شیائومی یک موفقیت بزرگ است

طبق معمول، گوشی های جدید شیائومی ابتدا در چین عرضه خواهند شد. این موضوع در مورد Redmi Note 12 Turbo نیز صدق می کند. اکنون شرکت چینی باید اطمینان حاصل کند که تولید با سرعت کامل در حال انجام است تا بتواند تقاضا را برآورده کند.

احتمالاً شیائومی با جدیدترین گوشی‌های هوشمند Redmi خود به یک موفقیت واقعی دست یافته است. این شرکت چینی رسما اعلام کرد که مدل های جدید مانند کیک هات فروش می شوند. برخی از نسخه ها در چند ثانیه فروخته شدند.

شیائومی

Redmi Note 12 Turbo برای شیائومی یک موفقیت بزرگ است

همین امر در مورد نسخه هری پاتر Redmi Note 12 Turbo که شیائومی نیز ارائه کرده است، صدق می کند. این نیز در عرض چند ثانیه فروخته شد. شیائومی به همه علاقمندان توصیه می کند برای پرس و جو در فروشگاه ها که آیا سهام در جایی موجود است یا خیر. در غیر این صورت باید منتظر لوازم باشید.

شیائومی ردمی نوت 12 توربو به عنوان نسخه هری پاتر معرفی شد

آلمان چه خبر؟

ما در آلمان همچنان می‌توانیم منتظر تلفن‌های همراه جدید شیائومی باشیم. زیرا سری Redmi Note 12 در اروپا آغاز شده است. کل طبقه متوسط ​​با قیمت های بین 200 تا 500 یورو پوشش داده می شود. ما 16 گیگابایت رم و 1 ترابایت فضای ذخیره سازی با 350 یورو دریافت نمی کنیم، اما تلفن ها هنوز کاملاً مجهز هستند.

آیا نمی خواهید اخبار دیگری در مورد فناوری، بازی ها و فرهنگ پاپ را از دست بدهید؟ تست و راهنمای فعلی ندارید؟ سپس ما را در فیس بوک یا دنبال کنید توییتر.

منبع

این گوشی شیائومی در چند ثانیه فروخته شد:

در حالی که مدل‌های خاص با حافظه زیاد یا تم خاص در عرض چند ثانیه فروخته شدند مدل های دیگر با 2.5 ساعت فقط کمی بیشتر طول کشید کل اولین دسته از Redmi Note 12 Turbo به فروش رسیده است. شیائومی یکی دیگر از موفقیت های واقعی را با گوشی های هوشمند به دست آورده است.

مدت کوتاهی پس از معرفی Redmi Note 12 Turbo، برای ما روشن بود که این گوشی هوشمند موفق خواهد بود. ویژگی های شگفت انگیز خوبی را ارائه می دهد و هزینه بسیار کمی دارد. به عنوان مثال، شما می توانید نسخه ای با 16 گیگابایت رم و 1 ترابایت حافظه داخلی را با قیمتی معادل کمتر از 350 یورو دریافت کنید. با تولیدکنندگان دیگر، باید برای فضای ذخیره‌سازی زیاد، ثروت کمی بپردازید. جای تعجب نیست که Handy در نسخه در عرض چند ثانیه فروخته شد (منبع: شیائومی).