تا اینجا فقط اینها هستند اولین تجزیه و تحلیل بر اساس نشت طراحی برای Galaxy S23 FE. تنها زمانی که سامسونگ گوشی هوشمند جدید را معرفی کرد، از ابعاد و اطلاعات فنی نمایشگر متوجه خواهیم شد که آیا سامسونگ این بار این کار را برای خود آسان کرده است یا خیر.

گفته می‌شود سامسونگ نسخه فن‌آوری را به سری گلکسی S23 اضافه می‌کند که قرار است فروش پرچم‌دار گوشی‌های هوشمند را افزایش دهد. اما دقیقاً برعکس می تواند اتفاق بیفتد. همانطور که اولین افراد در شبکه متوجه شدند این می تواند یک دروغ واقعی باشد.

سامسونگ الکترونیکس

Samsung Galaxy S23 FE فقط یک Galaxy A54 گران قیمت است؟

این موضوع در حال حاضر باعث ایجاد غوغا و حیرت شده است. آیا سامسونگ واقعا بدنه گلکسی A54 را در اختیار گرفته است؟ برای گلکسی S23 FE احتمالاً بسیار گرانتر؟ و شاید حتی دقیق همان صفحه نمایش 6.4 اینچی نصب شده است? این غیر قابل تصور نخواهد بود، زیرا سامسونگ می تواند از این طریق در هزینه ها صرفه جویی کند. اما طرفداران واقعاً آن را دوست ندارند – و نسخه فن در واقع باید برای آنها در نظر گرفته شود.

برای مقایسه، می توانید Samsung Galaxy A54 را در ویدیو مشاهده کنید:

Samsung Galaxy S23 FE تنها با پردازنده Exynos انتظار می رود

پس از لو رفتن بزرگ طراحی گلکسی اس 23 FE، تجزیه و تحلیل اطلاعات آغاز می شود. من به شوخی در مقاله خود اشاره کردم که گوشی جدید سامسونگ بسیار شبیه به گلکسی A54 است. و این در واقع با بررسی دقیق تر تأیید شد. نه تنها پشت گلکسی اس 23 FE دقیقاً شبیه به پشت گلکسی A54 (تست) است، بلکه قسمت جلویی آن نیز با نمایشگر 6.4 اینچی و لبه‌های پهن به نظر می‌رسد. مربوط به تلفن همراه میان رده است:

نه تنها طراحی Galaxy S23 FE می تواند ناامید کننده باشد، بلکه عملکرد آن نیز می تواند ناامید کننده باشد. در حالی که گوشی‌های «واقعی» گلکسی S23 از پردازنده عالی اسنپدراگون 8 نسل 2 برای گلکسی به عنوان پردازنده استفاده می‌کنند، گفته می‌شود که سامسونگ «فقط» Exynos 2200 را از گلکسی S22 در گلکسی S23 FE نصب می‌کند، که کمی ناامیدکننده بود. در همین حال، بسیاری این احساس را دارند که سامسونگ به طور کامل نکته داخلی گوشی های هوشمند قبلی را از بین برده است. ما واقعاً هیجان‌زده هستیم که ببینیم Galaxy S23 FE در نهایت چه چیزی را ارائه می‌کند.