این گجت چاقوی ارتش سوئیس برای کاربران اپل است

AirBox Go در حال حاضر از طریق یک کمپین تأمین مالی جمعی در Kickstarter تأمین مالی می شود. از قیمت پشتیبان در حال حاضر از حدود 117 یورو شروع می شود. تحویل در سراسر جهان برای اکتبر 2022 برنامه ریزی شده است.منبع

برخلاف بسیاری از ایستگاه های شارژ بی سیم آیفون، AirBox Go به طور رسمی گواهی MagSafe را دریافت کرده است. یعنی: آیفون به صورت بی سیم با 15 وات کامل شارژ می شود.

اکوسیستم اپل بی رقیب است: شرکت آمریکایی اکنون تقریباً برای هر برنامه ای محصول مناسب را ارائه می دهد. عیب تنوع دستگاه‌ها: مسافران در راه باید تعداد زیادی کابل شارژ مختلف را با خود حمل کنند تا بتوانند آیفون، اپل واچ، ایرپاد و شرکت را شارژ کنند. یک ابزار کاربردی می خواهد آن را تغییر دهد.

سیب

فصل دوازدهم برنامه Vox “Die Höhle der Löwen” اخیراً دوباره از تلویزیون پخش شده است. بعید است که سازندگان AirBox Go برای حضور در نمایشگاه مخترع برنامه ریزی کرده باشند. Carsten Maschmeyer، Ralf Dümmel یا Judith Williams مطمئناً با این گجت سرگرم خواهند شد – حداقل اگر از کاربران اپل باشند.

AirBox Go: راه حل شارژ برای iPhone، Apple Watch و AirPods

آیفون، ایرپاد و اپل واچ را می توان با AirBox Go شارژ کرد. (منبع تصویر: مومکس)
زیرا AirBox Go یک دستگاه همه کاره واقعی است. نه تنها یکی در مسکن شیک پنهان شده است پاوربانک 10000 میلی آمپری، که خروجی 20 وات را ارائه می دهد (منبع: Kickstarter). این گجت همچنین یک ایستگاه شارژ MagSafe برای آیفون، یک جعبه شارژ برای Apple Watch و یک مکان ذخیره سازی شامل گزینه شارژ برای AirPods. یک چاقوی ارتشی سوئیسی برای کاربران مسافرتی اپل، اگر بخواهید.

می‌توانید نحوه عملکرد AirBox Go را در اینجا ببینید:

AirBox Go در حال حاضر در Kickstarter تأمین مالی می شود

با وزنی از با وزن 365 گرم، AirBox Go از سازنده Momax چیزی جز سبک است. در ازای آن، صاحبان یک بسته همه جانبه بی دغدغه دریافت می کنند تا دستگاه های اپل خود را در حین سفر – به ویژه ایستگاه شارژ، شارژ کنند. خود آب خود را از طریق کابل USB-C دریافت می کند. کابل لایتنینگ اجباری، که بسیاری از کاربران اپل هنوز باید آن را با آن همراه کنند، دیگر ضروری نیست.