درست در زمان تولد 20 سالگی، Mafia به صورت رایگان در Steam در دسترس است. 9.99 یورو معمولی برای کلاسیک گانگستری دیگر لازم نیست روی میز گذاشته شود. با این حال، این پیشنهاد برای مدت طولانی معتبر نیست، بنابراین گیمرها باید عجله کنند.

Mafia را به صورت رایگان در Steam دریافت کنید

از 1 سپتامبر وجود خواهد داشت قسمت اول سری مافیا به صورت رایگان در استیم. این پیشنهاد فقط تا 5 سپتامبر معتبر است و پس از آن باید 9.99 یورو دوباره برای بازی توسط توسعه دهنده چک Illusion Softworks که در سال 2002 منتشر شد پرداخت شود. این بازی اصلی است و نه نسخه بازسازی شده Mafia: Definitive Edition که دو سال پیش منتشر شد.

Mafia را در استیم تماشا کنید

طبق اعلام ناشر، 2K تبدیل به مافیا می شود به مناسبت 20 سالگی رایگان ارائه می شود (منبع: 2K در توییتر). این بازی در 28 آگوست 2002 در آمریکای شمالی برای رایانه های شخصی عرضه شد و یک هفته بعد در بازار اروپا عرضه شد. دو سال دیگر از عرضه آن بر روی پلی استیشن 2 و ایکس باکس گذشت.

با توجه به سن بازی مافیا برای گیمرهایی که دقیقا آخرین سخت افزار را ندارند نیز جالب است. بسیاری از نوت‌بوک‌ها باید منابع کافی برای بازی مافیایی داشته باشند. سیستم مورد نیاز شامل 2 گیگابایت رم و پردازنده با سرعت حداقل 1.4 گیگاهرتز است. مافیا هنوز از 16 سالگی آزاد می شود.

اطلاعات بیشتر درباره مافیا در تریلر:

Mafia: Definitive Edition – تریلر راه اندازی “When All It is Not It It’s It’s It Is It’s It’s It’s It’s Thought It is not”

Mafia: ماموریت های گانگستر در دهه 30

مافیا در شهر نیوهون آمریکا در دهه 1930 اتفاق می افتد. بیش از 20 ماموریت برای رسیدن به خانواده سالیری وجود دارد. البته ماشین ها و سلاح ها با زمان مطابقت دارند. با خود مدل آسیب بلادرنگ مافیا 20 سال پیش غوغا کرد. گیم پلی مربوط به Grand Theft Auto است، البته ماموریت های Mafia و بازی رایگان جدا هستند.