را می توانید تصور کنید که چگونه مانند یک دینام روی دوچرخه کار می کند. به محض اینکه چرخ در حرکت است، انرژی تولید می شود. باتری در داخل نصب می شود و بنابراین انرژی تولید شده را مستقیماً ذخیره می کند. کل سیستم مستقل است و شما می توانید دستگاه هایی را که نیاز به برق دارند مستقیماً به آن متصل کنید. تولید برق برای در حال حرکت نیز در مواقعی که خورشید نمی تابد یا باد نمی وزد کار می کند. هنوز جزئیات دقیق عملکرد و میزان انرژی تولید شده مشخص نیست. همین امر در مورد قیمت و در دسترس بودن نیز صدق می کند.

ژنراتورهای خورشیدی Jackery بسیار محبوب هستند

Jackery یکی از معروف ترین تولید کنندگان ژنراتور خورشیدی است. با این حال، این شرکت نمی خواهد خود را به تولید انرژی کلاسیک با پنل های خورشیدی محدود کند. ایده های دیگری نیز در حال توسعه هستند که در ابتدا کمی عجیب به نظر می رسند، اما می توانند در مواقع اضطراری نجات دهنده باشند.

Jackery LighCycle S1: تولید برق با حرکت

Jackery ژنراتورهای خورشیدی مختلفی را راه اندازی کرده است و همچنان به توسعه محصولات و لوازم جانبی بیشتری ادامه می دهد که در حال بهبود هستند. به عنوان مثال، پنل های خورشیدی که می توانند خورشید را از هر دو طرف جذب کنند. ژنراتورهای خورشیدی روز به روز قدرتمندتر می شوند و می توانند در عرض 2 ساعت با سلول های خورشیدی شارژ شوند. می‌توانیم انتظار نوآوری‌های بیشتری داشته باشیم، زیرا بسیاری از مردم می‌خواهند کمی مستقل‌تر شوند.