این ژنراتور خورشیدی ترفندهایی در آستین خود دارد

با این حال، از آنجایی که AlphaESS یکی از بزرگترین تولید کنندگان باتری است که در غیر این صورت سیستم های ذخیره سازی برای سیستم های خورشیدی و بیشتر می سازد، ایمنی باتری باید در نظر گرفته شود. شارژ نسبتاً کند نیز باید تأثیر مثبتی بر طول عمر داشته باشد.

مزایای:

 • وزن
 • عملکرد بالا
 • بسیاری از اتصالات
 • عملکرد شارژ بی سیم
 • جلد
 • لامپ

AlphaESS BlackBee1000 در آمازون

با سرعت شارژ کمتر از 200 وات، ژنراتور خورشیدی قطعاً متعلق به آن است جزو سریعترین لودرها نیست. EcoFlow River 2 Pro (تست) در سوکت با 940 وات شارژ می شود و در کمتر از یک ساعت پر می شود.

ماژول خورشیدی متقاعد می کند

استفاده از پنل خورشیدی AlphaESS بسیار آسان است و می توان آن را در چند ثانیه راه اندازی کرد. (منبع تصویر: GIGA)

این با همه دستگاه ها کار می کند، به عنوان مثال هنگام شارژ لپ تاپ یا موارد مشابه. به لطف اتصالات زیاد، می توانید همزمان چندین دستگاه را شارژ کنید و هم مصرف کل و هم سرعت شارژ را مشاهده کنید.

من با پنل خورشیدی 200 وات حداکثر 193 وات گرفتم. (منبع تصویر: GIGA)

انتخاب ژنراتورهای خورشیدی با ذخیره باتری و ماژول خورشیدی اختیاری بسیار زیاد است. بسیاری از تولید کنندگان در این روند حرکت کرده اند، اما تجربه طولانی مدت در ساخت باتری ندارند. در مورد AlphaESS، دقیقاً برعکس است. این شرکت چینی یکی از بزرگترین غول های باتری در کنار تسلا و هواوی است. در آزمایش توانستم به BlackBee1000 با یک ماژول خورشیدی 200 واتی نگاه دقیق تری داشته باشم.

AlphaESS BlackBee1000 در آزمون: نتیجه گیری

من متوجه دو نقطه ضعف بزرگ شدم. به محض فعال شدن سه ورودی Schuko، فن فعال می شود. فرقی نمی کند که من چیزی به آنجا وصل کنم یا نه. به همین دلیل مک بوک، تلفن همراه و نینتندو سوییچ را از طریق آداپتور برق شارژ نکردم، بلکه فقط از طریق پورت های USB شارژ کردم. ژنراتور خورشیدی کاملاً ثابت می ماند.

AlphaESS از یک باتری 1036.8 وات ساعتی استفاده می کند ظرفیت 80 درصد پس از 1000 چرخه شارژ باید داشته باشد. ضمانت 24 ماهه است. اگر دستگاه را نزد سازنده ثبت کنید، 12 ماه دیگر فرصت دارید. این امر ژنراتور خورشیدی را در وسط قرار می دهد. مدل‌های قدیمی‌تر معمولاً فقط 500 چرخه شارژ را مدیریت می‌کنند، باتری‌های LFP جدیدتر نیز 3000 چرخه شارژ را مدیریت می‌کنند. دومی نیز با ضمانت پنج ساله ارائه می شود.

با تخفیف انحصاری GIGA شما تا 25 مارس 2023 به میزان قابل توجهی کمتر پرداخت می کنید:

AlphaESS BlackBee1000 در آمازون

ممکن است قیمت در حال حاضر بالاتر باشد. قیمت از 03/11/2023 09:41

پنل خورشیدی AlphaESS SP200 200 وات

نمایشگر داخلی BlackBee1000 همیشه میزان مصرف یا تولید انرژی را نشان می دهد. هر یک فیلد فردی با اتصالات را می توان به صورت جداگانه فعال کرد. بنابراین اگر دیگر نمی‌خواهید دستگاه‌ها را شارژ کنید، همیشه لازم نیست آن‌ها را از برق بکشید. لامپ بزرگ پشتی که می تواند ساعت ها نور را تامین کند نیز کاربردی است.

با کوپن ALPHAESSGIGA شما تا 25 مارس 2023 30 درصد تخفیف دریافت خواهید کرد و فقط پرداخت کنید 714.35 یورو برای ژنراتور خورشیدی تخفیف 5 درصدی نیز اعمال می شود.

پنل خورشیدی AlphaESS SP200 200 وات

همچنین بزرگ لامپ در پشت به راحتی می توان تنها با یک فشار یک دکمه در شدت های مختلف نور فعال کرد. فقط حیف که همه اتصالات درپوش ندارند تا گرد و غبار و خاک در آنجا جمع نشود. فقط اتصال 12 ولت پوشانده شده است.

بسیاری از گزینه های بارگذاری

AlphaESS BlackBee1000 را می توان از طریق ماژول خورشیدی، در ماشین، در سوکت و از طریق USB C شارژ کرد. (منبع تصویر: GIGA)

با کوپن ALPHAGIGA شما تا 25 مارس 2023 30 درصد تخفیف دریافت خواهید کرد و فقط پرداخت کنید 349.30 یورو برای پنل خورشیدی تخفیف 5 درصدی نیز اعمال می شود.

حتی اگر من شخصاً دوست داشتم وای‌فای و یک برنامه گزینه‌های تنظیمات بیشتری داشته باشند، اینطور است این مدل اساساً خود توضیحی است. به سادگی یک دستگاه را با یک کابل به ژنراتور خورشیدی وصل کنید، یک دکمه را فشار دهید تا اتصالات فعال شود و انرژی از قبل در دسترس است. واقعا ساده تر از این نمی شد. ایستگاه شارژ بی سیم در بالا باید با دو بار فشار دادن دکمه اطلاعات فعال شود. این پیچیده ترین چیز در مورد این دستگاه است.

یک لامپ LED بزرگ در پشت AlphaESS BlackBee1000 وجود دارد. (منبع تصویر: GIGA)

حتی اگر پنل خورشیدی 200 واتی AlphaESS با قیمت 500 یورو مقرون به صرفه نباشد. ساده ترین ماژول خورشیدی متحرک تا به امروز، که من تست کردم. فقط باید آن را باز کنید، تکیه گاه های پشت را شل کنید و می ایستد. کابل ها و آداپتورها در یک جیب در پشت قرار می گیرند و همه چیز بلافاصله برای استفاده آماده می شود و دوباره به سرعت در جای خود قرار می گیرد. این دقیقا همان چیزی است که شما می خواهید.

عمر باتری

من حتی توانسته ام برای مدت طولانی توان خروجی بیش از 1000 وات را دریافت کنم. (منبع تصویر: GIGA)

علاوه بر این، هیچ وای فای و برنامه ای وجود ندارد. این مایه شرمساری است، زیرا رقابت اکنون دسترسی از راه دور و بسیاری از گزینه های تنظیمات را از طریق تلفن همراه ارائه می دهد. با این مدل همیشه باید به سراغ دستگاه بروید و هیچ راهی برای کنترل سرعت شارژ ندارید.

معایب:

 • بدون عملکرد برنامه/WLAN
 • اکثر کانکتورها بدون پوشش
 • سرعت بارگذاری

محکم ساخته شده و ساده نگه داشته شده است

AlphaESS BlackBee1000 اتصالات زیادی را ارائه می دهد (منبع تصویر: GIGA)

به طور کلی، AlphaESS BlackBee1000 یک ژنراتور خورشیدی جامد است که می تواند با پنل خورشیدی 200 واتی اختیاری در هر مکانی شارژ شود. قیمت 1099 یورو مشکلی نداردبا توجه به اینکه در اینجا سخت افزار بالغ و قدرتمندی دریافت می کنید. برای ماژول خورشیدی باید 499 یورو اضافی بپردازید.

یک چیز باید به AlphaESS داده شود. ژنراتور خورشیدی BlackBee1000 است سخت ساخته شده است. پلاستیک استفاده شده مانند بسیاری از مدل های دیگر یادآور اسباب بازی ها نیست، بلکه بیشتر شبیه ابزارهایی است که در سایت های ساختمانی استفاده می شود. دسته بزرگ و محکم است. با کمی بیشتر از 10 کیلوگرم ژنراتور خورشیدی با ظرفیت 1036 وات ساعت نیز خیلی سنگین نیست. به راحتی قابل درک است و می توان آن را به هر جایی برد.

ژنراتور خورشیدی AlphaESS BlackBee1000 را می توان به چهار روش مختلف شارژ کرد:

 1. مستقیماً به پریز با یک بسته برق. این تا 180 وات کار می کند و تقریبا 6 ساعت طول می کشد.
 2. حدود یک پنل خورشیدی 200 وات. در اینجا حداکثر توان خروجی 193 وات را دیدم، اما با نور خورشید خوب معمولاً حدود 160 تا 170 وات است. وقتی خورشید می تابد، اینجا کمی بیش از 6 ساعت است.
 3. در ماشین از طریق اتصال 12 ولت.
 4. از طریق پورت USB-C. از آنجایی که من فقط یک منبع تغذیه از مک بوک پرو داشتم، به خروجی 65 وات رسیدم. بارگیری زمان زیادی می برد.

هنگام استفاده از ژنراتور خورشیدی BlackBee1000 در رایانه رومیزی خود، هنگام شارژ لپ تاپ، سوئیچ یا روی یک توستر ساندویچ یا سشوار، هیچ نوسان عملکردی متوجه نشدم. دستگاه فقط با کتری 2400 وات کار نمی کند. اگر به قدرت بیشتری نیاز دارید، باید مدل قدرتمندتری بخرید، که AlphaESS همچنین با BlackBee2000 ارائه می دهد (به آمازون نگاه کنید).منبع

ممکن است قیمت در حال حاضر بالاتر باشد. قیمت از 03/11/2023 09:41

من اولین ژنراتور خورشیدی BlackBee1000 از AlphaESS را با ظرفیت 1036 وات ساعت و توان خروجی 1000 وات (پیک 2000 وات) به دلیل برخی ویژگی های خاص دوست داشتم. اول از همه اینها وجود خواهند داشت بسیاری از اتصالات و ایستگاه های شارژ بی سیم در بالا دو گوشی هوشمند را می توان با حداکثر 10 وات شارژ کرد. از طریق Power Delivery در پورت USB-C، به عنوان مثال، یک مک بوک با 100 وات و بسیاری از دستگاه های دیگر از طریق سوکت USB یا Schuko. من توانستم از طریق اتصال 12 ولت از فریزر خود استفاده کنم. همین بسیار کاربردی است و اجازه می دهد تا آزادی عمل زیادی داشته باشید، اگر در حال حرکت به برق نیاز دارید.

این عملی است که شما شارژ و دشارژ همزمان می توان. تمام کابل های مورد نیاز گنجانده شده است. به عنوان مثال، من ماژول خورشیدی را راه اندازی کردم و همزمان یک جعبه خنک کننده را راه اندازی کردم. جعبه خنک کننده 65 وات و ماژول خورشیدی 140 وات تولید می کرد. بنابراین می‌توانم فریزر را روشن بگذارم و همچنان باتری را شارژ کنم.