این چیزی است که سری جدید آمازون در مورد آن است

اینکه چه کسی در کنار انگلک و پاستوکا دیده می شود دیگر راز نیست: فریتزی هابرلند، ادین حسنوویچ، پیتر جردن، مایکل ویتنبورن، سرکان کایا، کارو اسکریمالی و ملودی سیمینا باید نقش های دیگری را در این سریال بازی کنیدکه توسط bildundtonfarbik تولید می شود.

آنکه انگلک می گوید که می تواند “من واقعا نمی توانم زندگی بدون باستیان را تصور کنم”. همانطور که نظرسنجی های فعلی نشان داده است، پاستوکا خود و خانم انگلک را “استعدادترین دوتایی کمدی در کلن” می داند (منبع: معتادان سریال).

رهایی:2017/08/28

هرگز هرگز: اولین جزئیات سریال ظاهر شد

اولین جزئیات درباره سریال جدید آنکه انگلک و باستیان پاستوکا مشخص شد. هشت قسمت در فصل اول هرگز هرگز پخش خواهد شد، اما طرفداران دو اسطوره کمدی آلمانی باید صبور باشند. در حال حاضر مشخص است که چه کسی در نقش های دیگر خواهد بود.

که آنکه انگلک و باستیان پاستوکا از فوریه 2023 مشخص شد که آنها پس از مدت ها جلوی دوربین دوباره با هم خواهند بود. اما ما چیز زیادی در مورد این سریال نمی‌دانستیم، سریالی که در زمان معرفی آن حتی نامی هم نداشت. اکنون این تغییر کرده است زیرا انگلک و پاستوکا هر دو درباره این پروژه اظهار نظر کرده اند.

نسخه:1.0.122

زبان ها:انگلیسی آلمانی

انگلک و پاستوکا در هرگز هرگز بازی می کنند دو شهرنشین کوچک که خود را در یک بحران زندگی مانور داده اند. قرار است درباره «تصمیم ها و تصادفات، انتقام و بخشش، دوستی ها و عصبانیت ها» و همچنین «اشتیاق ابدی برای یک پایان خوش» باشد.