این چیزی است که ردیاب تناسب اندام جدید به نظر می رسد

اکنون مشخص است که سازنده چینی احتمالا فقط در بلوتوث 5.1 قرار خواهد داد. در مقایسه با نسخه قبلی خود، این در واقع یک گام به عقب است. بند هوشمند شیائومی 7 در حال حاضر از بلوتوث جدیدتر و کم مصرف 5.2 LE استفاده می کند. تنها چیزی که اسناد در مورد باتری استفاده شده می گوید این است که یک باتری لیتیوم یونی پلیمری است. هنوز اطلاعاتی از ظرفیت در دسترس نیست. مدل قبلی 180 میلی آمپر ساعت ارائه می کرد، بنابراین باید مقدار مشابهی داشته باشد.

پس از Xiaomi Smart Band 7 که در ژوئن 2022 عرضه شد، جانشین آن هم اکنون آماده است. در سازمان صدور گواهینامه کره جنوبی NRRA پوشیدنی قبلا ظاهر شده است. با این حال، این اجازه می دهد تا تنها چند نتیجه گیری در مورد تجهیزات ردیاب تناسب اندام انجام شود.

سازنده چینی هنوز در مورد اسمارت بند 8 اظهار نظری نکرده است. بر اساس شایعات، این گجت پوشیدنی زودتر از زمان مورد انتظار عرضه خواهد شد. ممکن است فرود بیاید قبلاً در آوریل یا می 2023 در فروشگاه ها با این حال، مانند مدل قبلی خود، شیائومی می تواند تصمیم بگیرد که در ابتدا ردیاب تناسب اندام را فقط در چین و بعداً در سایر نقاط جهان عرضه کند.

آیا نمی خواهید اخبار دیگری در مورد فناوری، بازی ها و فرهنگ پاپ را از دست بدهید؟ تست و راهنمای فعلی ندارید؟ سپس ما را در فیس بوک یا دنبال کنید توییتر.

منبع

زمان زیادی نمی گذرد که شیائومی اسمارت بند 8، یک ردیاب تناسب اندام جدید را معرفی می کند. تاکنون تنها جزئیات کمی مشخص است، اما اولین عکس ها تفاوت بزرگی را با بند هوشمند شیائومی 7 نشان می دهد.

شیائومی

بند هوشمند شیائومی 8 در تصاویر دیده می شود

یک تفاوت مهم در مورد دستبند است. شیائومی قبلاً از نسخه‌ای استفاده کرده بود که ردیاب تناسب اندام کاملاً در آن قرار دارد. از طرف دیگر، با بند هوشمند شیائومی 8، از یک مچ بند دو قسمتی استفاده می شود، همانطور که قبلاً در مورد سایر سازندگان وجود دارد (منبع: GoAndroid).

باند هوشمند شیائومی 8 اینگونه به نظر می رسد:

بند هوشمند شیائومی 8 با مفهومی جدید از دستبند. (منبع تصویر: GoAndroid)

در ویدیو می توانید اطلاعات بیشتری در مورد مدل فعلی مشاهده کنید:

Xiaomi Smart Band 7: این چیزی است که ردیاب تناسب اندام جدید می تواند انجام دهد

ردیاب جدید شیائومی از آوریل 2023؟