این چیزی است که حریف مخوف سامسونگ گلکسی واچ 5 به نظر می رسد

مقاله اصلی:

علاوه بر این، Oppo Watch 3 دارای عملکرد ECG است. تا کنون، تنها تعداد بسیار کمی از ساعت‌های هوشمند سامسونگ و اپل می‌توانند این کار را انجام دهند، زیرا تأیید پزشکی برای این کار لازم است. به همین دلیل است که ما در حال حاضر نمی دانیم که آیا این ویژگی واقعاً در آلمان در دسترس خواهد بود یا خیر. هواوی همچنین عملکرد ECG را در ساعت های هوشمند ارائه می دهد، اما فقط در چین. تاکنون تنها چند شرکت مانند سامسونگ و اپل این تاییدیه را در آلمان انجام داده اند. اگر چنین اتفاقی در Oppo Watch 3 رخ دهد، در مقایسه با سایر سازندگان یک مزیت بزرگ خواهد بود.

برای Oppo مهم است که نه تنها عملکرد ECG را برای تلفن های هوشمند Oppo ارائه دهد. این دقیقا همان کاری است که سامسونگ انجام می دهد. حتی اگر گلکسی واچ 4 داشته باشید، تنها در صورت داشتن گوشی سامسونگ می توانید EKG بگیرید. همین امر در مورد اندازه گیری فشار خون نیز صدق می کند. بنابراین اگر Oppo این عملکرد را به آلمان بیاورد، امیدواریم با سازگاری باز باشد.منبع

به روز رسانی از 05 اوت 2022: ایوان بلاس تصاویری از اوپو واچ 3 منتشر کرده است. واقعا امیدوار کننده به نظر می رسد و حتی قرار است در همان روز با گلکسی واچ 5 در 10 آگوست 2022 رونمایی شود.

در واقع، Galaxy Watch 5 Pro سامسونگ در حال حاضر امیدوارکننده ترین ساعت هوشمند با سیستم عامل اندروید است. اما با Oppo Watch 3، یک جایگزین قوی معرفی شده است. ما قبلاً نسل اول را دوست داشتیم، حتی اگر هنوز کامل نبود. نسل جدید می تواند تمام معایب را از بین ببرد. پردازنده کاملاً جدید کوالکام قبلاً تأیید شده است، اکنون جزئیات بیشتری در حال ظهور است. Oppo Watch 3 باید اینگونه باشد صفحه نمایش LTPO AMOLED با اندازه 1.91 اینچ. این می تواند مصرف انرژی را با تغییر نرخ تازه سازی مانند گوشی های هوشمند کاهش دهد (منبع: Weibo).

با گلکسی واچ 5 پرو، سامسونگ احتمالاً یکی از بهترین ساعت‌های هوشمند اندرویدی را دارد. اما رقابت هرگز نمی خوابد. اوپو با Watch 3 در حال توسعه یک ساعت هوشمند هیجان‌انگیز است که جزئیات و تصاویر امیدوارکننده‌ای از آن به بیرون درز کرده است. اوپو نمی تواند یک اشتباه بزرگ از جانب سامسونگ مرتکب شود.

مخالف

Oppo Watch 3 با ویژگی های بیشتر

از نظر بصری، Oppo Watch 3 جدید باید بر اساس نسل اول باشد:

Oppo Watch: تریلر برای ساعت هوشمند جدید

اوپو نباید اشتباهات سامسونگ را انجام دهد