این چیزی است که توسعه دهندگان در مورد نسخه جدید می گویند


برخی از بازی های کلاسیک هستند که کاملاً شایسته بازسازی هستند. این شامل مجموعه بازی های ویدیویی Dead or Alive و Ninja Gaiden نیز می شود. پس از شایعاتی مبنی بر راه اندازی مجدد این بازی ها، تیم نینجا اکنون در حال صحبت کردن است.

مرده یا زنده 6

Dead or Alive و Ninja Gaiden: بازی های جدیدی در حال حاضر برنامه ریزی نشده اند

به روز رسانی از 23 نوامبر 2022: اگرچه برخی از طرفداران از قبل خوشحال بودند، فومیهیکو یاسودا، مدیرعامل Team Ninja اکنون با VGC در مورد این موضوع صحبت کرده است. شایعات صداگذاری شده (منبع: VGC).

گفته می شود که Dead or Alive و Ninja Gaiden هر دو هستند ستون های دیرینه توسط Team Ninja، اما آنها فقط در کنفرانس G-Star در بوسان، کره جنوبی به نمایش درآمدند زیرا آنها “مترادف با تاریخچه و شهرت استودیو هستند.”

با این حال، یاسودا بازی های جدید این سری ها را رد نمی کند:

“مانند بسیاری از هواداران وفادارمان، ما نیز در هیجان بازگشت این عناوین محبوب شریک هستیم. و ما مطمئناً در آن روز به روز رسانی مناسب را ارائه خواهیم کرد.”

مقاله اصلی:

Team Ninja به تازگی توسعه Wo Long را به پایان رسانده و اکنون استودیو روی بازی متمرکز شده است ظهور رونین – یک بازی اکشن نقش آفرینی که در ژاپن عصر ادو اتفاق می افتد.

با این وجود، تیم نینجا ممکن است از قبل برنامه های دیگری برای آینده داشته باشد، زیرا مدیر عامل شرکت فومیهیکو یاسودا اخیراً در یک میزگرد در کنفرانس G-Star در بوسان، کره جنوبی شرکت کرد. در آنجا او یک نمایش اسلاید ارائه کرد که جزئیات درباره استودیو (منبع: VGC).

شامل اسلایدی بود که روی آن نوشته شده بود “آینده تیم نینجا – راه اندازی مجدد سری های محبوب”. تصاویری از Ninja Gaiden و Dead or Alive را به نمایش گذاشت. هنوز اطلاعات بیشتری در دست نیست، اما به گفته وب سایت کره ای Ruliweb، یاسودا گفته است که در اسرع وقت به طرفداران اطلاع خواهد داد. اطلاعات دیگر می خواهم بفرستم (منبع: Ruliweb).

اسلایدی که احتمالا در بوسان نمایش داده شده است. (منبع تصویر: VGC)

بدیهی است که پروژه ها هنوز در حال اجرا هستند دوران نوزادی. احتمالاً نمی‌توان انتظار راه‌اندازی مجدد آن‌ها را قبل از سال‌های 2024/2025 داشت – اما طرفداران احتمالاً بدشان نمی‌آید مدتی منتظر یک محصول خوب امیدوار باشند.

نمی دانید در حال حاضر چه بازی کنید؟ در مورد این بازی ها چطور:

Ninja Gaiden: Yasuda ابراز تمایل کرد که به سریال بازگردد

در یک مصاحبه در اوایل سال 2021 با VGC، رئیس تیم نینجا، فومیهیکو یاسودا، هیچ برنامه‌ای برای قسمت جدیدی از Ninja Gaiden نداشت، اما ابراز تمایل کرد که روزی برگردد. با این حال، همه قطعات باید با هم هماهنگ شوند و او حتی حاضر است یک بازی جدید را به یک شرکت خارجی یا تیم جوان‌تر واگذار کند (منبع: VGC).

در چند ماه گذشته به نظر می رسد اتفاقی در این راستا افتاده است، زیرا در مصاحبه دیگری با VGC در سپتامبر 2022 گفت:

ما چیزی را اعلام نمی کنیم، اما این دو ایده مانند طرح های عالی به نظر می رسند و به نوعی هر دو احتمال هستند. این هر دو ایده بسیار بسیار منطقی برای ادامه احتمالی در هر سریالی هستند، نه فقط Ninja Gaiden.”

علاوه بر این، او می‌خواهد مطمئن شود که بازی‌هایی وجود دارند که «واقعاً طرفداران را خوشحال می‌کنند و فراتر از انتظارات آنها هستند» (منبع: VGC).منبع