با iOS 16، چند روزی است که آخرین آپدیت آیفون برای دانلود در دسترس است. اما یک یا آن کاربر تعجب می کند: آیا چیزی کم نیست؟ درست است، زیرا همه ویژگی‌هایی که اپل در تابستان اعلام کرد، اکنون آماده راه‌اندازی نیستند.

سیب

متأسفانه، برای عملکردهای زیر باید کمی بیشتر صبر کنید، زیرا اپل آنها را در نسخه اول iOS 16 ادغام نمی کند، در عوض می توانید بخوانید: “آخر امسال”. دقیقا چه وقت؟ اپل همچنان این موضوع را باز گذاشته است، اما پس از آن باید در به‌روزرسانی‌های سرویس آتی، ویژگی‌ها را ذره ذره دوباره پیدا کنیم. با iOS 16.1 شروع می شود، که انتظار می رود در ماه اکتبر با iPadOS 16.1 همراه شود.

iOS 16: اپل هنوز این ویژگی ها را منتشر نکرده است

همه ویژگی‌های جدید بلافاصله در iOS 16 در دسترس نیستند:

تاخیر در آخرین لحظه

در زیر لیستی از ویژگی های گمشده نسخه اخیر iOS 16 ارائه شده است:

  • کتابخانه عکس مشترک iCloud: اگر می‌خواهید عکس‌ها و ویدیوهای خود را با حداکثر پنج نفر دیگر به اشتراک بگذارید، باید صبور باشید، متأسفانه «آلبوم عکس خانوادگی» اپل هنوز آماده نیست.
  • پشتیبانی موضوعی: استاندارد اتصال جدید برای خانه هوشمند هنوز برای راه اندازی آماده نیست.
  • فرم رایگان: اپلیکیشن بهره وری جدید که یادآور نوعی تخته سفید است هنوز آماده نشده است.
  • فعالیت های زنده: نگاه سریع و آموزنده به صفحه قفل برای دنبال کردن اقدامات زنده مختلف مانند تحویل غذا در حال حاضر در دسترس نیست.
  • مرکز بازی: ادغام SharePlay در مرکز بازی همچنان باید منتظر بماند، همانطور که ادغام مخاطبین نیز وجود دارد.
  • سازمان بهداشت جهانی میانبر با سیری اگر می خواهید بلافاصله پس از نصب یک برنامه از آن استفاده کنید، باید صبور باشید.
  • را کلیدهای دیجیتال خودرو را به صورت ایمن به اشتراک بگذارید? اواخر امسال می آید.
  • اپلیکیشن خانه جدید: اپل می نویسد: «معماری جدید Home یک به روز رسانی جداگانه در برنامه Home است و اواخر امسال از طریق به روز رسانی نرم افزار در دسترس خواهد بود.» به طور خلاصه: برای جشن گرفتن خیلی زود است.

تأخیر در کتابخانه عکس مشترک iCloud مطمئناً آزاردهنده است. تأخیرهای دیگر از قبل مشهود بود، اما این پاس تقلبی تنها پس از سخنرانی اصلی آیفون 14 عمومی شد. اپل احتمالاً به زمان بیشتری نیاز دارد. این همچنین تاخیر شناخته شده قبلی برای iPadOS 16 را توضیح می دهد. برخلاف برنامه معمول، دارندگان iPad باید مستقیماً منتظر iPadOS 16.1 در ماه اکتبر باشند.