این ویژگی برتر فقط در آمازون و دیزنی + موجود است

افراد بیشتری به نتفلیکس پشت می کنند. جای تعجب نیست که غول استریم می خواهد به زودی اشتراک گذاری حساب را متوقف کند. و مجموعه فعلی فیلم ها و سریال ها دیگر بسیاری از طرفداران را از پا نمی اندازد. علاوه بر این، نتفلیکس در سال‌های اخیر با پشتکار قیمت را تغییر داده است، به طوری که بالاترین سطح اشتراک اکنون شامل می‌شود. افتخار 215 یورو در سال رزرو کردن

مهمانی تلفنی

این ویژگی Amazon Prime Video نام دارد مهمانی تماشا، مشترکین Disney+ آن را به عنوان GroupWatch. با هر دو ارائه دهنده، داشتن یک حساب مشترک کافی است. با این حال، شرکت کنندگان باید از طریق پیوند از نمایه خود به جریان میزبان بپیوندند.

پارتی تلفنی یک است افزونه مرورگر برای گوگل کروم و مایکروسافت اج، که عملکرد مشابهی را به شما ارائه می دهد. علاوه بر این، کاربران اندروید هم اکنون می توانند یک برنامه آزمایشی را بر روی گوشی های هوشمند خود دانلود کنند تا بتوانند از Teleparty نیز استفاده کنند. با این حال، Teleparty هنوز برای آیفون یا تلویزیون های هوشمند در دسترس نیست.

به وب سایت Teleparty
تله پارتی - پارتی تماشا

تله پارتی – پارتی تماشا

همه اینها در چندین پلتفرم کار می کند. بنابراین شرکت‌کنندگان می‌توانند هر دو را تکمیل کنند تلفن همراه، تبلت، مرورگر روی رایانه شخصی یا تلویزیون هوشمند تماشا کردن.

کدام ارائه دهنده استریم برای شما ارزشش را دارد؟ همکاران kino.de نگاهی دقیق به پیشنهادات فعلی انداخته اند:

نتفلیکس راه حل خود را ندارد – این جایگزین است

از طرف دیگر نتفلیکس چنین قابلیتی را ارائه نمی دهد. جای تعجب نیست که این شرکت در حال انجام اقدامات قوی علیه اشتراک گذاری حساب است. اگر همچنان می‌خواهید فیلم‌ها را با دیگران تماشا کنید – و نمی‌خواهید به این واقعیت تکیه کنید که به سادگی پخش جریانی را همزمان به صورت دستی شروع می‌کنید – یک جایگزین قوی برای شما وجود دارد: مهمانی تلفنی.

خوب است بدانید: Teleparty همچنین با سرویس های دیگری مانند YouTube، HBO یا Hulu کار می کند – و حتی Disney+ و Amazon Prime Video نیز پشتیبانی می شوند، اگرچه آنها راه حل های خاص خود را برای این کار دارند.منبع

در حالی که Amazon Prime Video و Disney+ با GroupWatch و Watch Party به مشترکین خود این فرصت را می دهند که فیلم ها را با هم در مکان های مختلف تماشا کنند، نتفلیکس هنوز فاقد این ویژگی مبتکرانه است.

نتفلیکس

تماشای فیلم و سریال از راه دور با هم؟ در نتفلیکس نیست!

به این واقعیت اضافه کنید که دو رقیب بزرگ آن، Amazon Prime Video و Disney+، به مشتریان خود ویژگی هوشمندانه ای را ارائه می دهند که نتفلیکس تا به امروز از آن برخوردار نیست: توانایی تماشای آنلاین فیلم با دیگران در مکان های مختلف. این عملکرد توسط بسیاری، به ویژه در طول قرنطینه کرونا، مورد استفاده قرار گرفت، اما این ویژگی همچنان مورد تقاضا است.