این واقعی است – و دیوانه کننده گران است

طراح مد پشت مجموعه پیکسلی Loewe است جاناتان اندرسون (منبع: Hypebeast). او همچنین لباس سوپر بول آن خواننده را طراحی کرد ریحانا در نمایش تماشایی نیمه نیمه خود پوشید – و بارداری خود را اعلام کرد (به T-Online مراجعه کنید).

بازی های ویدیویی و مد: آنها با هم پیش می روند

Elbenwald همچنین آیتم های مد متعددی را در محدوده خود دارد که برای طرفداران هنر پیکسل جذاب است.

سوپر ماریو - پیراهن Jump Pixel T

آیا نمی خواهید اخبار دیگری در مورد فناوری، بازی ها و فرهنگ پاپ را از دست بدهید؟ تست و راهنمای فعلی ندارید؟ سپس ما را در فیس بوک یا دنبال کنید توییتر.

منبع

هودی با چاپ

سازنده مد شیر نر مستقر در مادرید (- نباید با تولید کننده تلویزیون آلمانی “Loewe Technology” اشتباه گرفته شود) مجموعه ای از لباس ها و لوازم جانبی را روانه بازار می کند که مطمئناً توجه شما را به خود جلب می کند. تحت شعار “پیکسل های منفجر شده یک اشکال در دنیای واقعی ایجاد می کنند” (به انگلیسی: «پیکسل های متورم ایجاد اختلال در دنیای واقعی می کنند») ظاهری را به خیابان ها می آورد که یادآور روزهای اولیه بازی های رایانه ای است.

پیکسل عالی (منبع تصویر: Loewe)

مجموعه “Pixel Perfect” را می توان در وب سایت Loewe سفارش داد. همانطور که شایسته یک برچسب لوکس است، مواد و طرز کار از بالاترین استاندارد برخوردار هستند. با این حال، این در مورد قیمت ها نیز صدق می کند، که احتمالاً انتقال آنها به دور از صحنه مد دشوار است. قیمت “تاپ پیکسلی در بافت فنی” سفید، 1400 یورو است. شلوار همسان “شلوار پیکسلی” ساخته شده از بهترین ابریشم 1900 یورو قیمت دارد. برای کیف دستی “Small Pixelated Puzzle Edge” باید 2700 یورو از طریق پیشخوان مجازی خرج شود. هولا، پری جنگل – تقریباً به اندازه کارت‌های گرافیک فعلی گران است.

ممکن است قیمت در حال حاضر بالاتر باشد. قیمت از 2023/04/22 20:08

در آن زمان، وضوح صفحه نمایش مانند 256 × 240 پیکسل (مثلاً سیستم سرگرمی نینتندو، 1986) بهترین حالت بود – بازی ها و شخصیت ها به همان نسبت پیکسلی و به نوعی جذاب به نظر می رسیدند. با وجود اینکه آن دوران مدت ها گذشته است، این سبک تا به امروز باقی مانده است. تقریباً می توان گفت که پیکسل ها بی انتها هستند.

شما باید دوبار به نظر برسید: هودی، تی شرت و شلواری که شبیه یک بازی ویدیویی 8 بیتی است. مجموعه جدید یک برچسب لوکس اسپانیایی آشکارا از هنر پیکسل و بازی الهام گرفته شده است.

Loewe هودی، شلوار، کیف دستی و موارد دیگر را در ظاهر پیکسلی نشان می دهد

ممکن است قیمت در حال حاضر بالاتر باشد. قیمت در تاریخ 2023/4/22 ساعت 5:53 بعد از ظهر

این به هیچ وجه اولین بار نیست که طراحان مد از فرهنگ غنی بازی های ویدیویی استفاده می کنند. می‌توانید چندین قطعه را در H&M (با قیمت‌های قابل کنترل) پیدا کنید که نشان‌واره نمادین Playstation را به نمایش می‌گذارند.