اولین تصویر رسمی از سامسونگ گلکسی Z Flip 4 پیش از معرفی در معرض دید عموم قرار گرفت. حداقل یک نوع در رنگ جدید “بورا بنفش” موجود خواهد بود. جدا از آن، تفاوت ها محدود است.

سامسونگ الکترونیکس

Samsung Galaxy Z Flip در تصویر اول نشان داده شده است

پس از چندین نشت، اکنون یکی وجود دارد اولین تصویر رسمی از Galaxy Z Flip 4 توسط سامسونگ فاش شد این گوشی هوشمند ویژه با مکانیزم تاشو به رنگ «بورا بنفش» به نمایش گذاشته شده است که سازنده در آینده نزدیک از آن در دیگر گوشی‌های همراه برتر نیز استفاده خواهد کرد.

نمای جانبی Samsung Galaxy Z Flip 4. (منبع تصویر: 91Mobiles)

حداقل اکنون مشخص است که سامسونگ به مفهوم طراحی قبلی وفادار است و تلفن تاشوی آینده هیچ تفاوت عمده ای با سلف مستقیم خود نخواهد داشت. دکمه های کناری احتمالاً کمی بزرگتر هستند. لنزهای بیرون زده دوربین نیز واضح تر از قبل دیده می شوند (منبع: 91Mobiles).

در نگاه اول مشتریان ممکن است Galaxy Z Flip 4 را با نسخه قبلی خود اشتباه بگیرند. حتی با گوشی هوشمند تاشو بزرگتر سامسونگ، گلکسی زد فولد 4، تنها تغییرات جزئی از نظر طراحی قابل انتظار است. به هر حال، پیچ خوردگی در نمایشگر باید در هر دو تلفن همراه کمتر برجسته باشد، که قبلا یکی از بزرگترین مشکلات در این دسته دستگاه ها به حساب می آمد.

نظر ما در مورد Samsung Galaxy Z Fold 3 و Z Flip 3 در اینجا آمده است:

سامسونگ: تلفن های همراه تاشو جدید از 10 آگوست؟

سامسونگ به یک رویداد بدون بسته بندی برای 10 آگوست دعوت کرده است، جایی که به احتمال زیاد گوشی های هوشمند تاشو جدید معرفی خواهند شد. علاوه بر گلکسی زد فلیپ 4 و فولد 4، ساعت هوشمند گلکسی واچ 5 نیز قابل انتظار است.

سامسونگ به وضوح بر بازار تلفن های همراه تاشو تسلط دارد، اما باید برای رقابت بیشتر در آینده آماده شود. اوپو به طور خاص می خواهد حمله کند و در حال برنامه ریزی دو مدل جدید است. یکی از آنها باید در طراحی Galaxy Z Flip 4 باشد.