این نام جدید eBay Classifieds استمدتهاست که مشخص شده است که eBay Classifieds باید نام خود را تغییر دهد. از آنجایی که وب سایت دیگر متعلق به eBay نیست، یک نام جدید مورد نیاز است. اکنون اعلام شده است و همچنین تغییرات دیگری که کاربران انتظار دارند.

آگهی های eBay تبدیل به طبقه بندی می شوند

حتی زمانی که eBay از طبقه بندی های eBay جدا شد، مشخص بود که یک نام جدید مورد نیاز است. گمانه زنی های زیادی وجود داشته است، اما اکنون این نام قطعی است. طبقه بندی های eBay به سادگی تبدیل به طبقه بندی می شوند. این شرکت که اکنون متعلق به Adevinta است، حداقل نیمی از نام خود را حفظ خواهد کرد. تغییر نام باید تا ژوئن 2024 تکمیل شود. تا آن زمان، eBay هنوز می تواند در نام باشد. هنوز لوگوی جدیدی وجود ندارد. لوگوی eBay هنوز در آنجا وجود دارد.

در غیر این صورت هیچ چیز در اصل اساسی تغییر نمی کند. می توانید به قرار دادن تبلیغات طبقه بندی شده ادامه دهید و از عملکردهای شناخته شده استفاده کنید. با گذشت زمان تابع «خرید مستقیم» را معرفی کرد. این به شما امکان می دهد محصولات را مستقیماً از آگهی ها خریداری کنید – بدون تماس یا مذاکره. سپس با عملکرد «اکنون خرید» در eBay قابل مقایسه است. بنابراین در اینجا این دو پلتفرم در رقابت مستقیم هستند. کاملاً ممکن است که این امکان ارائه دهندگان تجاری بیشتری را به تبلیغات طبقه بندی شده بیاورد، که قبلاً مجبور بودند زمان زیادی را برای برقراری ارتباط قبل از خرید صرف کنند.

نحوه عملکرد eBay Classifieds:

آموزش eBay classifieds: چگونه کار می کند

طبقه بندی امن تر می شود

تقریباً هر سرویسی آن را دارد احراز هویت دو مرحله ایبرای دسترسی امن دقیقاً چنین عملکردی اکنون برای تبلیغات طبقه بندی شده نیز برنامه ریزی شده است. عملکرد جدید در هفته های آینده نصب و فعال خواهد شد. از آن به بعد، هنگام ورود باید خود را از طریق دستگاه دوم تأیید کنید. این باید حملات فیشینگ را که در ماه های اخیر به شدت افزایش یافته است، محدود کند. به نظر ما باید سال ها پیش معرفی می شد و اکنون در سایر پلتفرم های بزرگ استاندارد است.

آیا نمی خواهید اخبار دیگری در مورد فناوری، بازی ها و فرهنگ پاپ را از دست بدهید؟ تست و راهنمای فعلی ندارید؟ سپس ما را در فیس بوک یا دنبال کنید توییتر.

منبع