این می تواند به زودی نام سرویس استریم آمازون باشد

کاربران ممکن است بتوانند به اینجا مراجعه کنند برخی از مطالب را به صورت رایگان تماشا کنید، در صورت موافقت با وقفه های تجاری. با این حال، دسترسی به آمازون اورجینال و سایر محتوای ممتاز باید همچنان برای مشتریانی که پرداخت می‌کنند محفوظ بماند.

Prime Video نباید در مقایسه پخش جریانی بزرگ ما گم شود:

Amazon Prime Video: آیا قیمت ها نیز تغییر خواهند کرد؟

سرویس استریم آمازون از سال 2006 Prime Video نامیده می شود. اما این می تواند تغییر کند، زیرا در داخل، تغییر نام در حال بررسی است. طبق گزارش ها، کارمندان قرار است در نظرسنجی درباره نام آینده پلت فرم شرکت کنند. همانطور که گفته شد شرکت کنندگان باید در مورد لوگوی جدید رای دهند.

اگر یک تغییر نام تجاری وجود داشته باشد و یک مدل فریمیوم ارائه شود، آمازون همچنین می تواند قیمت دسترسی پرایم را تغییر دهد. زمان نشان خواهد داد که آیا واقعا این اتفاق می افتد. تا آن زمان، گروه مطالبه می کند 8.99 یورو در ماه یا 89.90 یورو در سال برای Amazon Prime، که نه تنها Prime Video را شامل می شود.

نام Amazon Prime Video در آینده هنوز مشخص نشده است. با این حال، نامزدهای احتمالی قبلاً علنی شده اند. بر این اساس، اصطلاحاتی مانند Amazon TV، Amazon+، Amazon Premiere، Amazon Stream و Amazon Streaming بحث شد (منبع: MySmartPrice).

آیا نمی خواهید اخبار دیگری در مورد فناوری، بازی ها و فرهنگ پاپ را از دست بدهید؟ تست و راهنمای فعلی ندارید؟ سپس ما را در فیس بوک یا دنبال کنید توییتر.

منبع ظاهراً نظرسنجی فقط مربوط به نام و لوگوی سرویس استریم نیست. همچنین صحبت از یک “برنامه رایگان” است، اگرچه جزئیات بیشتری در اینجا ارائه نشده است. بنابراین شاید آمازون به فکر یکی باشد مدل Freemium برای Prime Video بعد از. “Freevee”، یک سرویس پخش کاملا رایگان و تبلیغاتی از آمازون، در حال حاضر وجود دارد.

GIGA توصیه می کند

محبوب در بین خوانندگان GIGA

طبق یک نظرسنجی داخلی، آمازون احتمالاً قصد دارد با نام Prime Video خداحافظی کند. این سرویس استریم ممکن است به زودی با نام جدیدی کار کند. پنج نامزد بالقوه برای انتخاب وجود دارد.

Amazon Prime Video برای تغییر نام

نسخه:1.0.122