ایلان ماسک پرمشغله نیز در 24 ساعت گذشته بار دیگر ضربه زده است. او می‌خواهد «سیستم حاکمیت فعلی» توییتر را بشکند و به کاربران پولی پرداخت کند. در همین حال، اطلاعات نادرست و نژادپرستی در توییتر در حال افزایش است.

ایلان ماسک: پرتره ای از رئیس تسلا

ایلان ماسک: میلیاردر این کار را در 2 نوامبر انجام داد. انجام داد

ماسک توئیتر را تصاحب کرده است، بله دقیقاً چه کسی پول این کار را به او قرض داده است؟ گزارش های جدید نشان می دهد. ایده ماسک مبنی بر اینکه کاربران برای قلاب تأیید آبی روی پلتفرم پرداخت کنند، شامل جزئیات مالی نیز می شود. در اینجا او ظاهراً از برنامه های قبلی منحرف شده است. همچنین اخباری در مورد تعدیل محتوای توییتر وجود دارد که بر کارکنان تأثیر می گذارد.

  • آنها هستند سرمایه گذاران برتر توییتر: زمانی که ماسک میلیاردها دلار را در اختیار گرفت، توانست از جمله به شاهزاده سعودی الولید بن طلال آل سعود، که به دومین سرمایه گذار بزرگ تبدیل شود، تکیه کند. جک دورسی، یکی از بنیانگذاران و مدیر اجرایی سابق توییتر، بیش از 18 میلیون سهم را انتقال داده است. 375 میلیون دلار از سوی سازمان سرمایه گذاری قطر (منبع بلومبرگ) وجود داشت.
  • تیک آبی رنگ تایید باید 8 دلار در آمریکاماسک می گوید، احتمالاً در مناطق دیگر کمتر است. کاربران پرداخت کننده باید تبلیغات کمتری ببینند. همچنین گفته می‌شود که درآمد «برای پاداش دادن به سازندگان محتوا» برای حمایت از آن استفاده می‌شود برای شکستن “سیستم حاکمیت فعلی”.. بنابراین کاربران پرداخت کننده می توانند پرداخت شوند.
  • نژادپرستی و اطلاعات نادرست پس از تصاحب ماسک افزایش یابد. در حال حاضر، تنها 15 کارمند گفته می شود که مشغول تعدیل محتوا هستند، قبلاً احتمالاً صدها کارمند وجود داشتند. بر اساس تحلیل موسسه تحقیقاتی Network Contagion که توسط بلومبرگ پوشش داده شده است، استفاده از اصطلاحات نژادپرستانه قبلاً افزایش یافته است.

ایلان ماسک کارهای زیادی برای انجام دادن دارد: در ویدیو می توانید پروژه های او را ببینید:

ایلان ماسک: میلیاردر این کار را در اول نوامبر انجام داد. انجام داد

به عنوان مالک جدید توییتر، روز کاری ایلان ماسک کمی پر شده است. عواقب تصاحب که او برای آن کل 44 میلیارد دلار روی میز قرار داده است، کاربران پلتفرم در حال حاضر اثرات آن را احساس می کنند – و همچنین نیروی کار.

  • ماسک هیئت مدیره توییتر را منحل کرد. بر اساس بیانیه ای به کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) این میلیاردر تنها رهبر این پلتفرم است. پیش از این، 9 مدیر بخشی از هیئت مدیره بودند که به عنوان ترکیبی از هیئت اجرایی و هیئت نظارت، دارای – یا بهتر است بگوییم – عملکرد کنترلی مهمی داشتند.
  • او اکنون در پروفایل توییتر خود را اینگونه توصیف می کند:اپراتور خط تلفن شکایات توییتر“. همچنین یک عکس جدید او به خودش اجازه داد، که ایلان جوان روی آن تلفن دیده می شود.
  • هنوز مشخص نیست که کدام کاربرانی که قبلاً مسدود شده بودند توسط ماسک رفع انسداد خواهند شد. حدس و گمان هایی وجود دارد که آیا ترامپ رئیس جمهور سابق آمریکا ممکن است بازگردد. مسک شوخی می کنداگر توییتر به ازای هر سوالی که درباره ترامپ پرسیده می شود یک دلار به توئیتر پول بدهد، غرق پول می شود.
  • اشتراک توییتر آبی که گفته می شود 19.99 دلار در ماه هزینه دارد، می تواند درآمد بیشتری نیز به همراه داشته باشد. چک تأیید آبی باید بخشی از بسته باشد (منبع: The Verge).

ماسک: آیا واین باید برگردد؟

بازگشت دیگری با ماهیت کاملاً متفاوت نیز ممکن است در انتظار باشد: پلتفرم ویدیویی تقریباً فراموش شده Vine ظاهراً خاطرات ماندگاری را برای ماسک به جا گذاشته است. در توییتر از کاربرانش سوال می کند اگر او باید تاک را برگرداند. بیش از دو سوم موافق هستند.

ماسک هالووین را با مادرش در یک مهمانی در هایدی کلوم گذراند. اینم لباسش:

آیا نمی خواهید اخبار دیگری در مورد فناوری، بازی ها و فرهنگ پاپ را از دست بدهید؟ تست و راهنمای فعلی ندارید؟ سپس ما را در فیس بوک یا دنبال کنید توییتر.