اگرچه تاسیسات ذخیره گاز در آلمان به خوبی پر شده است، اما همه شهروندان در آلمان هنوز باید پس انداز کنند تا بتوانیم فصل گرمایش بعدی را بدون مشکل پشت سر بگذاریم. در سال آینده، چک گرمایشی نیز برای همه کسانی که دارای سیستم گرمایش گاز هستند اجباری خواهد بود. مهندسان گرمایش و مشاوران انرژی باید گرمایش را تنظیم کنند و اطمینان حاصل کنند که سیستم های گرمایشی تا حد امکان کارآمد هستند. اما هزینه سرگرمی چیست؟ بر اساس اطلاعات فعلی، هزینه ها بین 100 تا 150 یورو است (منبع: Tagesschau).

هر کسی که بخاری گازی دارد در حال حاضر چیزی برای لبخند زدن ندارد. قیمت بنزین از پشت بام می رود و بررسی گرمایشی موضوع دیگری است که از سال آینده اجباری می شود. چک زودهنگام می تواند تأثیر مثبتی بر صورت حساب نهایی داشته باشد.

بررسی گرمایش: شما باید با این هزینه ها حساب کنید

بررسی گرمایش تا فصل گرمایش 2023/24 اجباری نخواهد بود، اما می‌تواند ارزش انجام آن را داشته باشد. بسیاری از بخاری ها به درستی تنظیم نشده اند و بی جهت گاز زیادی مصرف می کنند. این نه تنها برای محیط زیست، بلکه برای کیف پول شما نیز مضر است. خیلی چیزها را می توان صرفه جویی کرد، به خصوص با بخاری های گازی قدیمی. علاوه بر این، پیشنهاداتی برای نوسازی نیز باید در حین بررسی ارائه شود. شیرهای ترموستاتیک قدیمی، پمپ های حرارتی تنظیم نشده و دیگ های بخار که بیش از حد بزرگ هستند، عملکرد ناکارآمد را تضمین می کنند. این قطعات را می توان به صورت جداگانه ارتقا داد و بنابراین بدون نیاز به تعویض کل سیستم گرمایشی در دراز مدت در هزینه صرفه جویی کرد.

شما می توانید هزینه برق خود را با یک سیستم خورشیدی کوچک کاهش دهید:

چگونه می توانید به راحتی در مصرف انرژی صرفه جویی کنید

آیا نمی خواهید اخبار دیگری در مورد فناوری، بازی ها و فرهنگ پاپ را از دست بدهید؟ تست و راهنمای فعلی ندارید؟ سپس ما را در فیس بوک یا دنبال کنید توییتر.