اداره پلیس جنایی فدرال و گمرک نسبت به پیشنهادهای شغلی تقلبی هشدار می دهند. به گفته آنها، شغل رویایی فرضی تستر برنامه اغلب به تله ای برای سرقت اطلاعات شخصی تبدیل می شود. افراد آسیب دیده نیز چیزی از 1000 یورو در ماه نمی بینند.

تستر برنامه: BKA در مورد تقلب هشدار می دهد

متأسفانه، وقتی پیشنهادی خیلی خوب است که درست نباشد، اغلب اینطور نیست. این به تازگی دوباره تأیید شده است، زیرا اداره پلیس جنایی فدرال و اداره پلیس جنایی گمرک در حال حاضر در مورد پیشنهادهای شغلی تقلبی هشدار می دهند. علاقه مند شدن اگر برنامه ها را آزمایش کنند ماهانه 1000 یورو قول داده اند. با این حال، مشاغل پیشنهادی اصلا وجود ندارند و مجرمان اغلب پشت تبلیغات هستند.

تبلیغات نشان می دهد که در مورد آزمایش برنامه های مختلف بانکی است. وقتی مردم به آگهی پاسخ می دهند، کلاهبرداران آنها را تشویق می کنند تا چندین برنامه بانکی را دانلود کنند و حساب های جاری باز کنند. برخلاف ادعای کلاهبرداران، اینها حساب های آزمایشی نیستند، بلکه حساب های معمولی با جزئیات بانکی واقعی هستند (منبع: BKA).

سپس داده‌های دسترسی باید برای «اهداف تحلیل» ادعایی به کلاهبرداران ارسال شود. سپس رمز عبور را تغییر می دهند کنترل کامل روی حساب بدست آوردن. بر اساس BKA، حساب‌ها به عنوان مثال به عنوان حساب سپرده برای سفارشات دارو استفاده می‌شوند. برای پلیس، ردپای تحقیقات سپس به صاحب حساب بی گناه منجر می شود.

همانطور که ویدیوی ما نشان می دهد، خطراتی نیز در کمین تلفن وجود دارد:

تستر برنامه: چگونه تبلیغات مشکوک را تشخیص دهیم

BKA به طور کلی توصیه می کند هنگام تبلیغات برای آزمایش کنندگان برنامه، به جدیت ارائه دهنده توجه کنید. ارائه دهندگان مشکوک با جویندگان کار تماس می گیرند اغلب از طریق مسنجر. درآمد بالاتر از حد متوسط ​​باید یک علامت هشدار باشد، همانطور که اشتباهات املایی و گرامری آشکار در تبلیغات وجود دارد.